Odkazy

Zvukařina
baginko

baginko

Hodnocení uživatele: kladné hodnocení uživatele (44) / záporné hodnocení (0)
Datum registrace: 04. 06. 2014 22:49
E-mail: baginko (zavináč) proton.me

Aktivní inzeráty uživatele

Hodnocení uživatelů

Steinberg Cubase • Atari ST

25. 07. 2019 22:28  |  doublejay

Stejně jako u předešlých dvou obchodů vše zcela bez problémů. Rychlost a spolehlivost. Děkuji a doporučuji všem.

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Atari 520STE

25. 07. 2019 22:25  |  doublejay

Naprosto pohodová komunikace, na všem jsme se rychle dohodli, zásilka byla okamžitě odeslána a velmi dobře zabalena. Bezproblémový obchod.

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

roland m-240r 24 channel line mixer

18. 04. 2019 07:58  |  alt

perfektní komunikace a spolupráce

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

AKAI S900

03. 03. 2019 10:09  |  ED

Zakoupil jsem sampler AKAI S 900. Vše v naprostém pořádku. Velmi ochotný a komunikativní prodejce. Perfektní balení a rychle odeslání.

Doporučuji! a ještě jednou dekuji.

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

02. 03. 2019 19:59  |  jhutarek

Všechno bez problémů, doporučuji :)

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

22. 01. 2019 19:34  |  Lumi Deparade

Hodnotím kladně. Vše proběhlo dle dohody. Díky

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

C-Lab Unitor-N

15. 09. 2018 18:39  |  cobolt

Perfektní jednaní, vstřícný přístup a technická podpora na jedničku. Přidávám se k výčtu pozitivních hodnocení. Diky moc a zdravim do Brna!

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

KRK RP6 G2 FG

30. 07. 2018 20:54  |  lykorian

Super jednání :) kéž by takový byli všichni:) díky moc - doporučuji :)

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

HxC Floppy Emulator

01. 07. 2018 18:12  |  rfs

koupil jsem od prodávajícího HxC emulator. Jako vždy skvělá komunikace a navíc i technická podpora. Děkuji a vřele doporučuji

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

AKAI S1000KB

16. 06. 2018 08:27  |  nuxxx9

Se Zwukolovem perfektni domluva, velmi seriozni jednani, je to velmi prijemny clovek a odbornik pres samplery, opravdu se vyzna! Dekuji za prijemny pocit z obchodu a doporucuji! Nuxxx

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Diskuze uživatele

13. 03. 2025 14:07  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

A za tu cenu, nie je o čom.. Verím, že sa tu tento skvost dlho neohreje!

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

19. 12. 2024 09:41  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

A čo FW800? Tam je aký limit na délku??

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

25. 10. 2024 11:19  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

Vlastním Motu 828mk2 FW (mám ju tu dokonca i na predaj v jednom z mojich inzerátov..) a keď som pre ne hladal ovládače pre súčastné OS, tak tam driver vyslovene pre tento model už nebol.. Tak som len tak zo špekulanstva skúsil stiahnnuť driver, ale pre 828mk3. Na moje prekvapenie, po inštalácii tohto driveru pre mk3 sa v OS správne zobrazila karta ako mk2 FW. Moja rada preto znie - skúste stiahnuť driver pre inú, čo najpodobnejšiu zvukovku, treba už spomínaná 828mk3 a skúsiť to rozbehať aj na najnovších operákoch, či už to bude Mac alebo PC. Hodne zdaru!!

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

12. 12. 2021 19:52  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

Kvalitka made by Akai!

Hodnocení komentáře: (2) / (0)

www

11. 08. 2020 17:39  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

U inzerátu je ale uvedený link na vintagesynth webovky odkazujúce na MK2. Neviem, či tam www boli priložené už pri mojom prvom komentári, ak áno tak moja chyba (a slepota), tým pádom sa omlúvam za zbytočné zmetky. Každopádne papierovo super nástroj! Me = want :))

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

11. 08. 2020 17:32  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

Hej, na obrázku je MK2 jak som tiež písal. Podla výrobcu interne nie je rozdiel, podla iných zdrojov MK1 má max 5 hlasov, MK2 hlasov 8. Samozrejme skor budem veriť výrobcovi, ale už sa mi pár krát stalo že výrobca obšlahol specs zo starého modelu a zabudol nejaké rozdiely poupravit.. Každopádne i keby boli obe vnútorne na 100% totožné, bolo by asi fajn uviesť o ktorú verziu, keď už teda existujú, sa v skutočnosti jedná. Osobne by som napríklad chcel radšej MK2 a nepáčilo by sa mi keby mi predajca nakoniec pošle MK1..

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

11. 08. 2020 16:29  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

Popis inzerátu bližšie nešpecifikuje o ktorú verziu Drum Station sa jedná (boli 2), takže by som čiste len z toho usudzoval, že sa pravdepodobne jedná o MK1. I keď podla polyfónie 8 hlasov by sa podla niektorých zdrojov malo jednať o MK2, podla iných by mali byť obe polyfonicky totožné.. Priložené foto pak zobrazuje MK2.. Ktorá verzia je teda na predaj?

Hodnocení komentáře: (1) / (0)

07. 01. 2019 10:31  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

Len poopravím, maník sa menuje "Kakaxa", ne "Kalaxa":
https://www.midi.cz/uzivatel/1593/kakaxa/

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

23. 12. 2018 11:26  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

Dobrý deň, keďže to na Morave tento rok vypadá na Vianoce bez snehu, rád by som Vás touto cestou poprosil o zaslanie niekolko tonovej nádielky kvalitného kolumbijského snehu. Zn. velmi naliehavé!

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

22. 10. 2018 12:08  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

Zdravím, mám záujem avšak z dôvodu absencie kontaktu v inzeráte / profile sa s Vami bohužial nemám ako spojiť..

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace