Odkazy

Zvukařina
baginko

baginko

Hodnocení uživatele: kladné hodnocení uživatele (44) / záporné hodnocení (0)
Datum registrace: 04. 06. 2014 22:49
E-mail: baginko (zavináč) proton.me

Aktivní inzeráty uživatele

Hodnocení uživatelů

Steinberg Cubase • Atari ST

25. 04. 2018 18:26  |  panaudio

Spolehlivý a sympatický prodejce. Vše rychle, dle dohody. Doporučuji !!

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Emagic Log-3

25. 01. 2018 23:18  |  Filter

Naprostá spokojenost, rychlé, vstřícné a seriózní jednání. Doporučuji.

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

RAM moduly • AKAI S1000/S1100

13. 12. 2017 19:01  |  CarlosAs

Koupil jsem od Richarda Akai 8Mb ram, vše v naprostém pořádku, super domluva a jednání !!

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

05. 12. 2017 23:48  |  muzika1234

Koupil jsem Ensoniq ASR10.Prodejce byl velmi vstřícný.Nástroj v pěkném stavu + 16 Mb co víc si na vánoce přát .Vřele doporučuji

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

SCSI2SD • Interní SCSI čtečka SD karet

15. 09. 2017 18:48  |  doublejay

Okamžitá domluva, skvělá komunikace, rychle odesláno a dobře zabaleno. Co víc si přát? Hodnotím na výbornou a doporučuji.

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Vestax PMC-06 Pro VCA

30. 05. 2017 09:08  |  kralcitron

Zakoupen mix Vestax. Vše proběhlo perfektně. Domluva vstřícná a přátelská. Mix byl zabalen neprůstřelně a odpovídá popisu. Díky. Peace.

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Ensoniq ASR-10

23. 02. 2017 14:41  |  rfs

Koupil jsem Ensoniq ASR10. Osobní vyzvednutí a jednaní na jedničku. Velmi seriozní a vstřícný prodejce. Vřele doporučuji a děkuji.

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

AKAI MPC60

25. 12. 2015 16:34  |  Enson

Perfektní popis.Perfektní domluva.Perfektní sampler. Jednoznačně doporučuji !

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Ensoniq EPS-16 PLUS

15. 11. 2015 23:44  |  iupiter

Absolutní spokojenost, sampler v top stavu, děkuji a vřele doporučuji!!

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

16. 10. 2015 10:00  |  hills

Od pána sem kupuval Akai GX-M50 a AKAI AM-U02,rychlá domluva a odeslání,vše perfektně zabaleno.Doporučuji

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Diskuze uživatele

13. 03. 2025 14:07  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

A za tu cenu, nie je o čom.. Verím, že sa tu tento skvost dlho neohreje!

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

19. 12. 2024 09:41  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

A čo FW800? Tam je aký limit na délku??

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

25. 10. 2024 11:19  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

Vlastním Motu 828mk2 FW (mám ju tu dokonca i na predaj v jednom z mojich inzerátov..) a keď som pre ne hladal ovládače pre súčastné OS, tak tam driver vyslovene pre tento model už nebol.. Tak som len tak zo špekulanstva skúsil stiahnnuť driver, ale pre 828mk3. Na moje prekvapenie, po inštalácii tohto driveru pre mk3 sa v OS správne zobrazila karta ako mk2 FW. Moja rada preto znie - skúste stiahnuť driver pre inú, čo najpodobnejšiu zvukovku, treba už spomínaná 828mk3 a skúsiť to rozbehať aj na najnovších operákoch, či už to bude Mac alebo PC. Hodne zdaru!!

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

12. 12. 2021 19:52  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

Kvalitka made by Akai!

Hodnocení komentáře: (2) / (0)

www

11. 08. 2020 17:39  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

U inzerátu je ale uvedený link na vintagesynth webovky odkazujúce na MK2. Neviem, či tam www boli priložené už pri mojom prvom komentári, ak áno tak moja chyba (a slepota), tým pádom sa omlúvam za zbytočné zmetky. Každopádne papierovo super nástroj! Me = want :))

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

11. 08. 2020 17:32  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

Hej, na obrázku je MK2 jak som tiež písal. Podla výrobcu interne nie je rozdiel, podla iných zdrojov MK1 má max 5 hlasov, MK2 hlasov 8. Samozrejme skor budem veriť výrobcovi, ale už sa mi pár krát stalo že výrobca obšlahol specs zo starého modelu a zabudol nejaké rozdiely poupravit.. Každopádne i keby boli obe vnútorne na 100% totožné, bolo by asi fajn uviesť o ktorú verziu, keď už teda existujú, sa v skutočnosti jedná. Osobne by som napríklad chcel radšej MK2 a nepáčilo by sa mi keby mi predajca nakoniec pošle MK1..

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

11. 08. 2020 16:29  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

Popis inzerátu bližšie nešpecifikuje o ktorú verziu Drum Station sa jedná (boli 2), takže by som čiste len z toho usudzoval, že sa pravdepodobne jedná o MK1. I keď podla polyfónie 8 hlasov by sa podla niektorých zdrojov malo jednať o MK2, podla iných by mali byť obe polyfonicky totožné.. Priložené foto pak zobrazuje MK2.. Ktorá verzia je teda na predaj?

Hodnocení komentáře: (1) / (0)

07. 01. 2019 10:31  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

Len poopravím, maník sa menuje "Kakaxa", ne "Kalaxa":
https://www.midi.cz/uzivatel/1593/kakaxa/

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

23. 12. 2018 11:26  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

Dobrý deň, keďže to na Morave tento rok vypadá na Vianoce bez snehu, rád by som Vás touto cestou poprosil o zaslanie niekolko tonovej nádielky kvalitného kolumbijského snehu. Zn. velmi naliehavé!

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

22. 10. 2018 12:08  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

Zdravím, mám záujem avšak z dôvodu absencie kontaktu v inzeráte / profile sa s Vami bohužial nemám ako spojiť..

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace