Odkazy

Zvukařina

Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

I. ZÁKLADNÍ USTANOVENÍ

Tyto Všeobecné obchodní podmínky upravují provoz na serveru midi.cz.

Midi.cz je inzertní server, který provozuje společnost X Production s.r.o., se sídlem Filipínského 36, Brno 615 00, která je zapsaná v obchodním rejstříku.

Midi.cz umožňuje publikovat a hledat nabídky zboží.

X Production s.r.o. nepřebírá odpovědnost za obsah inzerce, ani záruku u nabízeného zboží.

V případě, kdy inzerce obsahuje fotografie zhotovené inzerujícím, je po dobu publikování inzerce společnosti X Production s.r.o. udělena bezúplatná nevýhradní licence k užití fotografie.

Právní vztahy výslovně neupravené těmito Všeobecnými obchodními podmínkami se řídí příslušnými ustanoveními Zákona č.40/1964 Sb., Občanským zákoníkem, jakož i předpisy souvisejícími.

II. OTEVÍRACÍ DOBA

Objednávky přes server na adrese www.midi.cz 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

III. PLATEBNÍ PODMÍNKY

Platební metody:

Platební brána GoPay centralizuje platební metody v jediné místo tak, aby zákazníkovi nabídla bezpečné platební řešení a jednoduchý postup pro zaplacení služby. Zákazníkovi navíc nabízí možnost plně se seznámit s nabízenými platebními metodami před provedením platby. Po provedení výběru preferované platební metody (bez nutnosti předchozí registrace v platebním systému GoPay) je zákazník přesměrován na stránky platební brány GoPay, kde je vyzván k zadání uživatelských údajů (podle vybrané platební metody) a k dokončení platby.

Možné platební metody

  • Platební systém pro bezhotovostní úhrady z běžného účtu vedeného u Raiffeisenbank. Provoz zajišťuje Raiffeisenbank a.s.
  • Možnost standardního bankovního převodu z libovolného bankovního účtu na obchodní účet s přesně definovaným zadáním platby.
  • Platební systém pro bezhotovostní úhrady z běžného účtu vedeného u Fio banky. Provoz zajišťuje BSC PRAHA, spol. s.r.o.
  • Platební systém pro bezhotovostní úhrady z běžného účtu vedeného u GE Money Bank. Provoz zajišťuje BSC PRAHA, spol. s.r.o.
  • Platební systém pro bezhotovostní úhrady z běžného účtu vedeného u Volksbank CZ, a.s. Provoz zajišťuje BSC PRAHA, spol. s.r.o.

IV. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 15.05.2004 a ruší veškerá předchozí ustanovení a zvyklosti. Společnost X Production s.r.o. si vyhrazuje právo změnit tyto Všeobecné obchodní podmínky bez přechozího upozornění.

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace