Odkazy

Zvukařina
baginko

baginko

Hodnocení uživatele: kladné hodnocení uživatele (44) / záporné hodnocení (0)
Datum registrace: 04. 06. 2014 22:49
E-mail: baginko (zavináč) proton.me

Aktivní inzeráty uživatele

Hodnocení uživatelů

Hromadní objednávka

12. 01. 2021 13:40  |  funk

Tlačítka z mpcstuff a scsi řadič od Jazzcata .Vše dorazilo podle domluvy .Zwukolova opět mohu jen doporučit ...Díky.

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

AKAI S1000

29. 07. 2020 14:40  |  funk

Dobra domluva ...vse ok.Palec hore.

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

AKAI S1000HD

23. 07. 2020 12:08  |  funk

Znalec vintage samplerů,neprůstřelně zabaleno,rychlé odeslání,parádní obchod .

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

02. 07. 2020 20:48  |  rompler

Rychlá domluva, solidní jednání

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

MIDEX+ pro ATARI

02. 07. 2020 15:28  |  id3

Bezproblémová domluva, korektní jednání = naprostá spokojenost.

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Roland M-240R

14. 06. 2020 18:50  |  Saxplayer

Doporučuji ! 100% spolehlivost prodejce !

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Ensoniq ASR-10

22. 11. 2019 14:35  |  Palo

Ensoniq asr 10. Moj sen sa stal skuzocnostou vdaka tomuto panovi. Vyborna komunikacia, vaetko na com sme sa dohodli aj platilo. Nebol problem s osobnym odberom aj s s vyskusanim. Aj nasledna komunikacia ohladom spokojnosti plus dalsie rady kedykolvek. Verelo odporucam.

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Emagic Unitor 2

16. 11. 2019 21:16  |  xamoog

Unitor v peknom stave, bezproblemova dohoda. Mozem odporucit:-)

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

C-Lab Notator SL

16. 11. 2019 21:13  |  xamoog

Richard ako minule - velmi solidny clovek, bezproblemova komunikacia, vsetko podla dohody, Notator SL v original baleni v peknom stave. Mozem odporucit:-)

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Atari 1040STFM

16. 09. 2019 08:20  |  xamoog

Velmi solidny clovek, bezproblemova komunikacia, vsetko podla dohody, stav nastroja zodpovedal popisu. Mozem odporucit:-)

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Diskuze uživatele

13. 03. 2025 14:07  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

A za tu cenu, nie je o čom.. Verím, že sa tu tento skvost dlho neohreje!

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

19. 12. 2024 09:41  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

A čo FW800? Tam je aký limit na délku??

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

25. 10. 2024 11:19  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

Vlastním Motu 828mk2 FW (mám ju tu dokonca i na predaj v jednom z mojich inzerátov..) a keď som pre ne hladal ovládače pre súčastné OS, tak tam driver vyslovene pre tento model už nebol.. Tak som len tak zo špekulanstva skúsil stiahnnuť driver, ale pre 828mk3. Na moje prekvapenie, po inštalácii tohto driveru pre mk3 sa v OS správne zobrazila karta ako mk2 FW. Moja rada preto znie - skúste stiahnuť driver pre inú, čo najpodobnejšiu zvukovku, treba už spomínaná 828mk3 a skúsiť to rozbehať aj na najnovších operákoch, či už to bude Mac alebo PC. Hodne zdaru!!

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

12. 12. 2021 19:52  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

Kvalitka made by Akai!

Hodnocení komentáře: (2) / (0)

www

11. 08. 2020 17:39  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

U inzerátu je ale uvedený link na vintagesynth webovky odkazujúce na MK2. Neviem, či tam www boli priložené už pri mojom prvom komentári, ak áno tak moja chyba (a slepota), tým pádom sa omlúvam za zbytočné zmetky. Každopádne papierovo super nástroj! Me = want :))

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

11. 08. 2020 17:32  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

Hej, na obrázku je MK2 jak som tiež písal. Podla výrobcu interne nie je rozdiel, podla iných zdrojov MK1 má max 5 hlasov, MK2 hlasov 8. Samozrejme skor budem veriť výrobcovi, ale už sa mi pár krát stalo že výrobca obšlahol specs zo starého modelu a zabudol nejaké rozdiely poupravit.. Každopádne i keby boli obe vnútorne na 100% totožné, bolo by asi fajn uviesť o ktorú verziu, keď už teda existujú, sa v skutočnosti jedná. Osobne by som napríklad chcel radšej MK2 a nepáčilo by sa mi keby mi predajca nakoniec pošle MK1..

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

11. 08. 2020 16:29  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

Popis inzerátu bližšie nešpecifikuje o ktorú verziu Drum Station sa jedná (boli 2), takže by som čiste len z toho usudzoval, že sa pravdepodobne jedná o MK1. I keď podla polyfónie 8 hlasov by sa podla niektorých zdrojov malo jednať o MK2, podla iných by mali byť obe polyfonicky totožné.. Priložené foto pak zobrazuje MK2.. Ktorá verzia je teda na predaj?

Hodnocení komentáře: (1) / (0)

07. 01. 2019 10:31  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

Len poopravím, maník sa menuje "Kakaxa", ne "Kalaxa":
https://www.midi.cz/uzivatel/1593/kakaxa/

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

23. 12. 2018 11:26  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

Dobrý deň, keďže to na Morave tento rok vypadá na Vianoce bez snehu, rád by som Vás touto cestou poprosil o zaslanie niekolko tonovej nádielky kvalitného kolumbijského snehu. Zn. velmi naliehavé!

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

22. 10. 2018 12:08  |  baginko kladné hodnocení (44) / záporné hodnocení (0)

Zdravím, mám záujem avšak z dôvodu absencie kontaktu v inzeráte / profile sa s Vami bohužial nemám ako spojiť..

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace