Odkazy

Zvukařina
refuse

refuse

Hodnocení uživatele: kladné hodnocení uživatele (4) / záporné hodnocení (0)
Datum registrace: 19. 03. 2014 08:23
E-mail: kmfdm (zavináč) post.cz

Aktivní inzeráty uživatele

Uživatel nemá aktuální inzeráty

Hodnocení uživatelů

09. 11. 2022 18:05  |  Psycho_077

Vše proběhlo naprosto v pořádku, zboží dorazilo dobře zabalené a komplet. Palec nahoru!

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Lyra8 - Soma laboratory

22. 04. 2020 20:37  |  michal.midi

vše proběhlo dle domluvy. Díky Michal

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

23. 10. 2018 15:48  |  project siafu

Pohodová a rychlá domluva, bleskové doručení...vše dle dohody. Doporučuji a děkuji;)

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Diskuze uživatele

07. 01. 2020 15:36  |  refuse kladné hodnocení (4) / záporné hodnocení (0)

Dobrý den, ano požádat můžete... není zač.

Váš Admin :-)

Hodnocení komentáře: (0) / (3)

29. 11. 2019 17:15  |  refuse kladné hodnocení (4) / záporné hodnocení (0)

Jaký omezování platících VIP? Co je to za blbost. Ti co neplatí se s tím prostě musí smířit. Pro VIP bych maximálně tak přidal funkci "Blokovat uživatele" a je po problému. Kdo neplatí a nepřispívá, ať nekafrá. Tečka.

Hodnocení komentáře: (1) / (0)

27. 04. 2019 12:42  |  refuse kladné hodnocení (4) / záporné hodnocení (0)

možná přebarvit? :-)

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

20. 02. 2019 17:27  |  refuse kladné hodnocení (4) / záporné hodnocení (0)

o.k. je mě to jasné, asi se to v česku dá sehnat za lepší cenu. Nicméně ono to s tím ebay není tak úplně jednoznačný. Dá se docela dobře nakoupit i tam.

Navíc jednání prodejců mě občas připadne víc na úrovni. Pokud se pustíte do aukce občas se fakt zadaří :-) ani cena kup teď není takový problém, mnohdy je ještě možnost "Nabídněte" a dá se domluvit na lepší. To se dá zkusit samosebou i bez toho pokud teda nabídnete rozumnou částku i to vychází.

Mluvím z vlasní zkušenosti. ještě poznámka tomu "pickup only person": Vyzvendutí na místě plus doprava mě naposledy přišlo na přibližně 800,- Což je super cena. K tomu připočtu záruku na ebay a při platbě přes PayPal v případě problémů. Za mě raději nakupuji venku. Je fakt, že si to ale zase nemůžete vyzkoušet. Má to svoje pro a proti.

Odkazy berte s rezervou to se furt mění, ale 7400 za dx1 mě nepřijde zas až tak přestřelená cena. Vše záleží na tom jak člověk spěchá a jakou má max představu.

Doufám, že jsem vás svým odkazem nepohoršil :-) to bych nerad. Mínuskáři, kteří mě hodnotí na základě osobní zášti mě nezajímají, je to jejich boj a jejich ukázka lidké malosti.

Hezký den

Hodnocení komentáře: (2) / (2)

20. 02. 2019 13:55  |  refuse kladné hodnocení (4) / záporné hodnocení (0)

Jo takže je to osobní to chápu :-)

a předpokládám taky, že o tom kam se cpu a jestli je to třeba rozhoduješ ty :-D

Bravo.

---

Nevěděl jsem, že odkazem na ebay i když, jsem se v jednom spletl někoho pohorším. Nedokážu rozeznat jestli je to nižší cenová hladina to je asi individuální pohled na věc. Jestli to prodejce zaujme to je snad jeho věc, nebo ne. Ty se svým názorem, který nesouvisí s tématikou se sem cpeš proč jestli se můžu zeptat?

Ještě k té ebay, pokud někoho zarazilo pickup only person tak přesně na toto existují firmy, které vám to zá pár korun vyzvednou a přepošlou, stačí trochu ovládat Google a najít si to.

Hodnocení komentáře: (2) / (3)

20. 02. 2019 12:51  |  refuse kladné hodnocení (4) / záporné hodnocení (0)

jinak Bllly dobrý pokus o vtip, kdyby jsi mě doporučil očaře tak to beru :-)

takhle to spíš vypadá, že by sis tu knížku o logickém myšlení měl přečíst ty.

Hodnocení komentáře: (0) / (3)

20. 02. 2019 12:43  |  refuse kladné hodnocení (4) / záporné hodnocení (0)

to vám tak vadí, že jsem se překlikl a místo sy-77 jsem dal omylem odkaz na sy-85, nebo máte nějakou averzi proti ebay? :-)

Hodnocení komentáře: (1) / (2)

11. 02. 2019 16:17  |  refuse kladné hodnocení (4) / záporné hodnocení (0)

Tak těžko se budu zastávat ceny u tohoto inzerátu, když k jsem za podobnou cenu pořídil před časem mpx 550 :-) to jen tak na okraj.

Tohle překvapivě, pro ty kterým to nedochází, není vůbec o ceně která se někomu jeví přemrštěná, ale o tom proč vůbec komentovat něco, co je věcí prodejce a dávat sem odkazy na údajně levnější zboží, mimochodem mnohdy nefunkční, nebo nepravdivé.

Je to o tom, proč si na jednu stranu někteří jedinci stěžují, jak to tady bylo na midi.cz krásné hezké a plné pohody a na stranu druhou, jako v případě DREXE a podobných neustále kritizují cizí inzeráty po kterých jim nic není. Mimo jiné např napadají jednotlivé inzerenty z nekalých a z prstu vycucaných praktik, vadí jim, že VIP uživatel může vystavovat častěji protože se na to nechtějí přece pořád dokola dívat, vadí jim vyskoké ceny (?) i když nic koupit nechtějí, napadají dokonce adminy midi.cz z mafiánství jako to bylo v případě cen u Kakaxy a když se prokáže, že nemají pravdu (že DREXI), omlouvat se je pod jejich úroveň. Ještě mají tu odvahu to popírat, ale stačí se podívat na historii příspěvků, aby bylo jasno, že tady opravdu nejde o to někomu pomoct.

Sorry. Takovýhle chování mě teda osobně vadí daleko víc než sem tam nadhodnocená věc u některých prodejců a považuju to za ubohost.

A klidně si myslete, že nejsem normální a dávejte mě mínusy.

Hodnocení komentáře: (3) / (2)

11. 02. 2019 08:49  |  refuse kladné hodnocení (4) / záporné hodnocení (0)

Špatná odpověď. Poposedni a zkus to ještě jednou.

Hodnocení komentáře: (0) / (6)

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace