Odkazy

Zvukařina
ŽÁDOST NA ADMINA!

Druh inzerátu: Ostatní

ŽÁDOST NA ADMINA!

25. 11. 2019 23:45  |  Hodnocení inzerátu: kladné hodnocení inzeratu (14)  |  Komentářů: 24

Dobrý den! Mohl bych požádat pana admina, aby vytvořil zvláštní sekci pro vyloženě komerční inzeráty pana Kakaxy a jemu podobným?? Jen zde otravují život normálně inzerujícím lidem a ztěžují vyhledávání. Vzhledem k tomu, že ho ještě Midi doporučuje a znemožňuje udělování komentářů, dá se předpokládat nějaká přízeň. Ale zamyslete se nad tím, jestli to stojí za to. Hlavně za každou komerci by se mělo platit a uživatel by měl mít volbu jí filtrovat. Děkuji moc!

ID inzerátu: 211949
Inzerent: jarris  |  Hodnocení uživatele: kladné hodnoceni recenzenta (0) / záporné hodnoceni recenzenta (0)
Region: Praha
E-mail: dx (zavináč) wo.cz
Cena: k nezaplacení CZK

Komentáře

RE: RE: PrOsÍm AdMiNa

Odpovědět

03. 02. 2020 15:17  |  zdeno kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

Rotten77: pokud někdo bude chtít slušný trumpety a banjo apod na stage, tak nemusí zadávat do vyhledání tydle slova, postačí zadat "XP-30"

Hodnocení komentáře: (2) / (1)

RE: PrOsÍm AdMiNa

Odpovědět

01. 02. 2020 08:38  |  rotten77 kladné hodnocení (15) / záporné hodnocení (0)

Já jsem pro. Trumpety a banja odfiltrovat, ale jen hnědá, černá se můžou nechat. Pak bych taky chtěl, aby můj nick byl v barvě duhy. Je to jen malá úprava v CSS.

Věřím, že to jde!

Hodnocení komentáře: (1) / (0)

PrOsÍm AdMiNa

Odpovědět

31. 01. 2020 17:03  |  refuse kladné hodnocení (2) / záporné hodnocení (0)

Tak já bych také rád prosil Admina. Mě se tento web nelíbí tak jak je, tak s tím prosím něco udělejte. Pokud možno rychle. Protože já se fakt už nemůžu na to koukat. Sice neplatím, ale mám na to přeci právo, když sem chodím. Jo a ještě se mě nelíbí trumpety, tak apeluju na to, aby tady žádný nikdo nenabízel. Prosím případně vyfiltrovat!!!! Věřím, že to jde.

Hodnocení komentáře: (3) / (0)

ZAKAZAT VELKA PISMENA

Odpovědět

31. 01. 2020 12:47  |  lopo kladné hodnocení (20) / záporné hodnocení (0)

JA BYCH PROSIL ADMINA, AT ZAKAZE VELKA PISMENA. NEDA SE TO CIST. DEKUJI. Přesvědčte se sami:LOREM IPSUM DOLOR SIT AMET, CONSECTETUR ADIPISCING ELIT. DONEC UT METUS UT SEM FAUCIBUS ELEMENTUM UT NON URNA. UT VARIUS, DOLOR NEC DAPIBUS FAUCIBUS, NULLA EX VENENATIS DIAM, NON ULTRICES URNA LOREM NEC EROS. ORCI VARIUS NATOQUE PENATIBUS ET MAGNIS DIS PARTURIENT MONTES, NASCETUR RIDICULUS MUS. DONEC IN PORTTITOR ORCI, SIT AMET INTERDUM LECTUS. VESTIBULUM ANTE IPSUM PRIMIS IN FAUCIBUS ORCI LUCTUS ET ULTRICES POSUERE CUBILIA CURAE; VESTIBULUM VEL SOLLICITUDIN TELLUS. IN ENIM EST, PELLENTESQUE IN LOBORTIS UT, ELEMENTUM NEC ELIT. ETIAM FACILISIS DIAM EU TORTOR COMMODO CONSEQUAT. INTEGER MAXIMUS, MI NEC IMPERDIET VIVERRA, NISL FELIS FINIBUS SAPIEN, NON VENENATIS QUAM ARCU VEL NUNC. SUSPENDISSE EGESTAS NISL UT ELIT TEMPUS PULVINAR. ALIQUAM GRAVIDA LECTUS ID LECTUS CONSEQUAT SUSCIPIT. ALIQUAM A VULPUTATE NISI.

Hodnocení komentáře: (2) / (2)

PODIVNÉ HUDEBNÍ ŽIVÉ KAPELY

Odpovědět

31. 01. 2020 09:28  |  Jan Polešovský kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

NESTÁLO BY ZA ÚVAHU OMEZIT TY NEUSTÁLE DOKOLA A MARNĚ INZERUJÍCÍ KAPELY? MYSLÍM TY ŽIVÉ V POČTU 1... INZEROVAT NABÍDKY MEZI OSTATNÍMI MUZIKANTY SE MI ZDÁ TROŠKU MIMO MÍSU.DENNĚ ZAŽÍVÁM TO OTRAVNÉ DE JA VU.JSOU SAMOZŘEJMĚ HNED NA PRVNÍCH MÍSTECH V KATEGORII ZOUFALCŮ,KTEŘÍ NEMAJÍ KDE HRÁT.TO JE MI LÍTO,ALE CO SE DÁ DĚLAT? NIC NEPRODÁVAJÍ,NIKOHO NEHLEDAJÍ,JEN DOUFAJÍ.SAKRA,TAK SE NĚKDO SMILUJTE!

Hodnocení komentáře: (2) / (1)

skrýt uživatele zdarma

Odpovědět

30. 01. 2020 22:35  |  manazz kladné hodnocení (1) / záporné hodnocení (0)

Pěkný den všem, myslel sem, že se k tomu nebudu vyjadřovat, ale mám pocit, že poté, co v této diskusi byl inzerent Kakaxa "legalizován" je to ještě horší než předtím. Skoro 3 stránky musím přeskočit!


Rád bych si prostě tohoto uživatele skryl. Jen pro sebe, ať si pro ostatní klidně inzeruje dál. Tabulka v SQL, dva sloupce, lehká úprava aplikace. Věřím, že to jde!

A jestli to opravdu tak moc nejde, tak apeluji na morální integritu pana Kakaxy, ať dá jeden inzerát s odkazem na svůj vlastní bazar. Díky.

Hodnocení komentáře: (7) / (2)

re: ŽÁDOST NA ADMINA!

Odpovědět

07. 01. 2020 15:36  |  refuse kladné hodnocení (2) / záporné hodnocení (0)

Dobrý den, ano požádat můžete... není zač.

Váš Admin :-)

Hodnocení komentáře: (0) / (3)

odfiltrovat

Odpovědět

07. 01. 2020 11:58  |  ryba kladné hodnocení (5) / záporné hodnocení (0)

Já jsem spíš pro možnost odfiltrovat si kategorie, které chci / nechci zobrazovat.

Hodnocení komentáře: (6) / (1)

Oddelit hifi

Odpovědět

07. 01. 2020 10:35  |  exxxi kladné hodnocení (1) / záporné hodnocení (0)

Me ty inzeraty na studiove monitory taky pekne serou. A k tomu ty hromady hifi beden od dalsich dvou jejmenovanych prodejcu. To na to nemuze byt samostatna kategorie?

Hodnocení komentáře: (4) / (1)

Poděkování

Odpovědět

08. 12. 2019 15:50  |  jarris kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

Chlapi, děkuji všem, co se zde vyjádřili, a jsem rád, že i vy vydíte možnosti na řešení a zlepšení. Jenže bohužel se nám zde nevyjádřil ten nejdůležitější - admin. Takže předpokládám, že se zlepšení nedočkáme, a beru si ponaučení, že otevírat zde tento typ diskuzí je zbytečná ztráta času. I tak děkuji všem!! Hezké vánoce a ať vám ty mašinky šlapou! :o)

Hodnocení komentáře: (4) / (1)

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace