Odkazy

Zvukařina
scalep

scalep

Hodnocení uživatele: kladné hodnocení uživatele (26) / záporné hodnocení (0)
Datum registrace: 22. 02. 2009 20:24
E-mail: pale.scale (zavináč) gmail.com

Aktivní inzeráty uživatele

Hodnocení uživatelů

Roland VS1680

21. 03. 2016 14:39  |  zv.petr

Roland VS-1680

Skvělá komunikace a ochota - díky za obchod a samozřejmě doporučuji :-)

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

25. 08. 2015 10:45  |  monkeyfighter

jiz pred delsi dobou jsem posilal sampler ale az ted koukam ze sem nehodnotil, takze rychla domluva okamzite vyzvednuti na poste, doporucuji:)

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Yamaha RY 30

06. 02. 2015 10:43  |  TI5AD

bezproblémový obchod, nástroj v naprostém pořádku, doporučuji

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Analog drummachine Jomox Xbase09

14. 09. 2014 21:59  |  project siafu

bezproblémová a rychlá domluva=spokojenost:) výměna gearu proběhla na jedničku, doporučuji a děkuji:))

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

12 bitový sampler Yamaha TX16W s Typhoon 2000 os

16. 01. 2014 10:56  |  Tudy

Vše přesně dle popisu. Perfektně zabaleno.

Díky za obchod

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Kytarový multiefekt Behringer X-Vamp

21. 08. 2012 18:15  |  fender17

Od prodávajícího jsem zakoupil mix Soundcraft 200SR. Velice ochotný a vstřícný prodejce. Vše naprosto bez problémů! Za vše moc děkuji! Rád doporučím každému na midi.cz!!

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Kompresor FMR RNLA

05. 08. 2012 09:50  |  wave777

koupil jsem od DD Midi Expander, vse naprosto ok, dik a doporucuju.

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Akai MPC 1000 s JJOS2XL

15. 05. 2012 14:36  |  id3

Koupil jsem právě od scalepa převodník ADA8000. Komunikace i zaslání bez problémů. Je i ochotný event. pomoci, kdyby byla dodatečně třeba uplatnit záruka - Doporučuji!

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Sampler Emu E-mu E64

05. 02. 2012 16:03  |  onetchi

Prodal jsem scalep Akai3000xl, vše proběhlo rychle dle domluvy. Doporučuji.

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Novation Nova (laptop verze)

15. 06. 2011 22:49  |  mireksuk

Obchod proběhl v pořádku,seriozní prodejce kterého mohu doporučit.

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Diskuze uživatele

04. 02. 2012 20:52  |  scalep kladné hodnocení (26) / záporné hodnocení (0)

Koupil jsem od pana Vančury sampler a všechno v pořádku, hodnotím pozitivně.

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace