Odkazy

Zvukařina
Roygbiv

Roygbiv

Hodnocení uživatele: kladné hodnocení uživatele (11) / záporné hodnocení (0)
Datum registrace: 31. 10. 2015 15:37
E-mail: wittner.marek (zavináč) seznam.cz
Web: https://mnchrme.bandcamp.com/

Aktivní inzeráty uživatele

Hodnocení uživatelů

Prodám eurorack moduly

04. 08. 2019 13:42  |  czpan

Parádní obchod, všechno v naprostém pořádku. Díky moc.

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Prodám nebo vyměním sampler Roland SP-404SX / vyměněno

17. 03. 2018 17:51  |  stephun

Čechy nejsou ztracený. Je tu spoustu skvělejch lidí. Doporučuji všemi 20ti

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Korg DDM-110 + DDM-220 prodej / výměna

11. 01. 2018 16:42  |  CarlosAs

Rychlá domluva, vše jak má být !

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Boss DR 110 vtg bicí automat -PRODÁNO

10. 06. 2017 19:00  |  Querd

Pohodová domluva. Vše proběhlo bezva a rychle. Ať Dr110 dělá radost . Doporučuji i ostatním jako spolehlivého kupujícího.

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Raritka - Panasonic RD 9844 - vintage bicí analog automat PRODÁNO

07. 06. 2017 17:35  |  Querd

Komunikatívní, spolehlivý kupující. Ať ta raritka dělá radost ! Doporučuji i ostatním. Petr

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Yamaha RX21 - ZAMLUVENO

27. 12. 2016 23:30  |  scarrymidi

Prodal jsem Roygbivu svou Yamahu RX21. Rychlé domluva, korektní jednání, dobírka byla vyzvednuta okamžitě. Vřele ho tímto doporučuji a těším se na náš případný další obchod!

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Synare 3 Clone

11. 04. 2016 11:48  |  czpan

Výborná komunikace, rychlé jednání, dobírka vyzvednuta hned. Ať Synare slouží ke spokojenosti. Díky a všem mohu doporučit.

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Vermona Piano - Strings

22. 02. 2016 09:17  |  tibokovar

100% spokojenost. Dekuji za perfektni domluvu a korektni jednani a preji spoustu kvalitni muziky s analog zvuky.

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

PRODÁNO > Yamaha DX27 + stojan na noty

28. 11. 2015 08:35  |  schwitzz

Opět vynikající spolupráce, okamžitá platba a komunikace na úrovni. Na tohoto uživatele je stoprocentní spolehnutí. Díky!

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

PRODÁNO > Yamaha DX21 + Breath Controller BC1 + stojan na noty + kufr

28. 11. 2015 08:34  |  schwitzz

Opět vynikající spolupráce, okamžitá platba a komunikace na úrovni. Na tohoto uživatele je stoprocentní spolehnutí. Díky!

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Diskuze uživatele

20. 10. 2018 11:54  |  Roygbiv kladné hodnocení (11) / záporné hodnocení (0)

Ano - proto jsem také nezmiňoval podobné sestavení uvnitř modulárního systému, tam se to pohybuje posléze v jiných částkách, ale už existují moduly, které tohle řeší a za jiné ceny. V zásadě s Vámi souhlasím. :-)

Hodnocení komentáře: (2) / (0)

19. 10. 2018 20:29  |  Roygbiv kladné hodnocení (11) / záporné hodnocení (0)

Vy jste o tom vážně tak silně přesvědčený? Pokud si budete vybavovat studio syntezátory, udělejte si schválně propočet proti modulům. Prvotní investice do modulárního systému je určitě vysoká, ale v té cenové hladině lze dosáhnout velmi schopného nástroje, který se hodí nejen do studia, ale také na živé hraní. Postupem času na tom budete jenom šetřit. Můžete z něho hrát bicí, basy, plochy, textury, melodické linky... co Vás napadne a zároveň vše ještě živě a dynamicky efektovat, prokreslovat, ne-li měnit za pochodu pomocí modulací. V jednom case. Jestli jste zvyklý na to hrát jednočlenný projekt čistě z analogových/digitálních nástrojů bez počítače, či jiného... určitě si dokážete představit, co to pro Vás znamená jet hrát na festival/koncert a mít plný kufr Vašeho automobilu od gear. Vše vybalit, zapojit... Takhle vezmete jeden case a neřešíte nic. Dále co se týče finanční úspory - pokud chci něco jinak, v průběhu stačí pouze kdykoliv vyměnit jeden, dva moduly a pořídit si do systému nové na jejich místo - hned jiné možnosti a zvuk. Pokud si budete kupovat nějaký dobře vybavený syntezátor z vyšší třídy, tak za něho zaplatíte stejně okolo 60-100 tisíc korun českých a výš. Navíc dle mého skromného názoru je momentálně v modulární scéně mnoho zajímavých modulů, které mají velmi unikátní možnosti - dochází tam k nějakému "progresivnějšímu" vývoji, než u stále stejných analogových nástrojů od velkých výrobců, které mají pár hlasů polyfonie, analog OSC, filtry, obálky a dnes tedy už zabudovaný např. drive/delay okruh. Otázka názoru. Dokonce i polyfonie už se pomalu v systémech odbourává elegantními odpovědmi na řešení tohoto nedostatku. Bavíme se samozřejmě o 12U/104HP nejmíň.

Hodnocení komentáře: (3) / (2)

05. 10. 2018 14:36  |  Roygbiv kladné hodnocení (11) / záporné hodnocení (0)

Samozřejmě. V tom případě bych Vás mohl odkázat na lexikon slov, kde vám jistě některé mezery v chápání slov doplní. Nevím, proč mi tykáte. Osobně se neznáme, nejste můj známý ani přítel a já s Vámi jednám v rámci vší slušnosti, i když je mi to v zásadě věci nemilé. Má tvrzení se týkají souvislostí a Vašich neustálých výpadů na jiné uživatele... nyní se to dotklo i mě a mé inzerce. Trochu jsem s tím počítal. Pokud je někdo slabší, citlivější nátury může se ho to také dotknout a s tím vy v zásadě nepočítáte. Já si ale nenechám nic líbit. Tykat mi mohou pouze slušní lidé s určitou úrovní vyjadřování, jež znám osobně a jsem s nimi v každodenním kontaktu. Jak se na Vás zjevně podepsala Vaše profese, tak na mně se projevují také jisté znaky a to v oblasti vyjadřování. Kostrbaté fráze a věcné vyjadřování je základem některých předpisů, které upravují Vaše nebo mé jednání. Pokud si s člověkem jako jste Vy budu chtít tykat, budu mít zájem na tom osočovat svět z nepravosti a slušné lidi z křivdy... navštívím Vaši oblíbenou putyku, resp. v tomto případě raději zvolím lidový výraz "nalejvárna". Přeji Vám hezký zbytek dne. :-)

Hodnocení komentáře: (7) / (1)

04. 10. 2018 21:24  |  Roygbiv kladné hodnocení (11) / záporné hodnocení (0)

Vidíte. Nechtěl jsem plýtvat už další svůj drahocenný čas při dohadech s Vámi, ale dodám ještě svá poslední slova k této diskuzi, kterou jste s takovým nebývalým zájmem rozpoutal. Kromě toho, že si Vaše tvrzení v zásadě logicky odporují, dále uznáváte vlastní pochybení a motivaci, což je velmi vtipné a podmětné. V několika spojeních, větách. Jste zde velmi známý dle mého vnímání. Kdyby Vaše příspěvky byly podmětné a konstruktivní, resp. by v meritu věci obohatily různé diskuze nás nadšených sběratelů, už renomovaných umělců, či pouhého laika... vypadalo by to zde jinak. Já na Vaše psychické výlevy nejsem v žádném případě zvědavý a v mé vlastní inzerci takovéto polo-inteligentní vyjadřování nestrpím. Je velmi zajímavé, jak se zde může někdo takto degradovat. Asi nemáte žádnou lidskou slušnost ani důstojnost. Webové stránky www.midi.cz jsou komunitou kolegů, nadšenců, umělců atp. Raději podněcujte plodné diskuze a ne pouhé vytáčky, provokace a následné užívání vulgarismů. Jsem také studovaný, mám několik titulů a nenapadlo by mě takto napadat nebo obtěžovat slušné lidi na této inzerci. Přeji Vám hezký zbytek večera. :-)

Hodnocení komentáře: (7) / (2)

03. 10. 2018 22:25  |  Roygbiv kladné hodnocení (11) / záporné hodnocení (0)

Ano, zjevně nemáte nic lepšího na práci, než bezpředmětně a nekonstruktivně otravovat druhé, což hraničí až s duševním malomocenstvím nebo frustrací. Každopádně... pokud budete například kupovat osobní automobil nebo spotřební zboží a veškeré příslušenství k němu bude zahrnuto v ceně, užívá se tento slovní obrat, kterému zjevně nerozumíte. Bohužel nejste pečlivý čtenář a unikají Vám významy slovních vyjádření. Cena je totiž otázkou dohody dvou stran a to je uvedeno na pravou míru hned v inzerci. Pro Vás to avšak zopakuji. Nabízím k prodeji nástroj Vermona Piano Strings s veškerým příslušenstvím, které k němu bylo v dobách předešlých dodáváno - k tomuto příslušenství patří dobové pedály, kabeláž, stojan na noty atp. Dohoda dvou stran posléze znamená, že mě v případě zájmu kontaktujete a společně se dopracujeme k nějaké, pro obě strany, zajímavé nabídce. Přeji hezký den. :-))))

Hodnocení komentáře: (8) / (1)

03. 10. 2018 20:35  |  Roygbiv kladné hodnocení (11) / záporné hodnocení (0)

Dobrý den, doporučil bych... se vší úctou pečlivěji číst daný text prezentující se před Vámi. Respektive nerad bych urážel Vaši inteligenci a v zásadě tlumočil lehce viditelnou kolonku ceny, kde je jasně ustanoveno, že ta je otázkou vzájemné domluvy, neboli "Na základě dohody". Zde něco příjemného na poslech. :-) https://www.youtube.com/watch?v=f4qI5RaikGE

Hodnocení komentáře: (6) / (0)

30. 06. 2018 19:10  |  Roygbiv kladné hodnocení (11) / záporné hodnocení (0)

Pročetl jsem zběžně diskusi, velmi mě pobavila. Co se týče TR-8, tak je za tu cenu skvělá. S expanzí se ještě rozšiřuje její využití, sekvencer je velmi přístupný, lezou z toho "klasické" zvuky použitelné víceméně do čehokoliv - vhodné na live, rozumí si dobře s outboard processingem. Jako majitel téměř celé řady TR od Roland (chybí mi 707), avšak také rád poukáži na to, že i přes jisté tendence lidí neustále porovnávat "zvukovou" kvalitu bicích automatů... nepřijde mi TR-8 ničím postižená?Tady se třeba velmi hezky prezentuje:https://soundcloud.com/lobster-theremin/mork008-roza-rozaA vzhledem k tomu, že velmi silně pochybuji o tom, že se někomu podaří sehnat originály např. 808/909 v dobrém stavu a za normální cenu... je toto skvělá alternativa. Mně osobně tedy přijde TR-8 subjektivně lehce "modernější" co se zvuku týče. Tento zvuk se mi ale líbí a do nahrávek je k originálům použitelný až až.

Hodnocení komentáře: (3) / (1)

06. 04. 2018 18:18  |  Roygbiv kladné hodnocení (11) / záporné hodnocení (0)

Být Vámi bych si ho nechal. Tohle je kult.

Hodnocení komentáře: (2) / (0)

14. 07. 2017 02:05  |  Roygbiv kladné hodnocení (11) / záporné hodnocení (0)

Určitě záleží na pořizovací ceně, šest tisíc je trochu moc za rozšiřující kartu, i když jsem viděl podobné srandy i za víc. Prodávají se velmi zřídka za normální cenu, ale to už je otázka jejich rarity a správného hledání. Co se týče polyfonie, to je jednoznačně otázkou preference. Někdo potřebuje hlasy čtyři, někdo osm a někdo jiný klidně dvojnásobek. Docela mě v posledních letech udivují nadsazené ceny velkých výrobců, co se týče vícehlasých klávesových syntezátorů. Stejně se většina komponent dělá v Číně nebo se vykupují staré čipy, komponenty. Ohledně "méně je více". Stačí pár hlasů a multitrack/sampler. Klidně i jeden hlas a vrstvení jednotlivých linek. Samozřejmě je to časově náročnější, ale o to se naskytne zajímavější výsledek při jiných parametrech vrstvených částí. Nepopírám, že v dnešní uspěchané době či při konkrétním využití pro živé hraní na určité linky se od těchto praktik upustilo. Byl by to totiž nesmysl. Schéma jeden hlas s jedním oscilátorem nevygeneruje čtyři tóny a více. Pro studiovou práci však velmi příjemná alternativa.

Hodnocení komentáře: (0) / (2)

13. 07. 2017 19:09  |  Roygbiv kladné hodnocení (11) / záporné hodnocení (0)

Pro upřesnění. CS1x je za tu nižší cenu (cena graduálně klesá) a CS6x se po převodu kurzu pohybuje okolo 7-8,9 tisíc korun českých. Záleží asi na štěstí. Ta poloviční polyfonie není ani veliký problém, záleží na konkrétním projektu. Méně je víc.

Hodnocení komentáře: (0) / (3)

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace