digorb
| Hodnocení uživatele: | (0) / (0) |
| Datum registrace: | 21. 09. 2014 09:06 |
| E-mail: | digorb (zavináč) post.cz |
| Hodnocení uživatele: | (0) / (0) |
| Datum registrace: | 21. 09. 2014 09:06 |
| E-mail: | digorb (zavináč) post.cz |
RE: kvalita vs aušus
25. 05. 2016 11:52 | digorb
(0) /
(0)
Já nemám v A3000 originál enkódery ,jsou delší a některé již vypadávají,takže je mi jedno jestli to budou originály nebo náhrady,hlavně aby to bylo lepší než teď :-)
Hodnocení komentáře:
(0) /
(0)