Odkazy

Zvukařina
jansev

jansev

Hodnocení uživatele: kladné hodnocení uživatele (0) / záporné hodnocení (0)
Datum registrace: 07. 05. 2014 22:11
E-mail: sevejan (zavináč) gmail.com

Aktivní inzeráty uživatele

Uživatel nemá aktuální inzeráty

Hodnocení uživatelů

Uživatel dosud nedostal hodnocení

Diskuze uživatele

27. 02. 2021 19:11  |  jansev kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

POLYDOR -tahle firma nahrávala K. Gotta, nějak mi to vypadlo v príspěvku, miožná to bude někoho zajímat..

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

26. 02. 2021 19:14  |  jansev kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

Ano, je to zhůvěřilé, ale Gott jako takový za to až tak nemůže, na "vině" je typ jeho hlasu. On byl lyrický tenor (a vyštudovaný bel canto - na konzervatoři ho učil K. Karenin), takže jinak ani zpívat nemohl, nebo řečeno jinými slovy, mohl jen tak zpívat... Krom jiného byl K.Gott "slušňák" tak, jako jeho hlas, a už rozhodně ne "rock, sex and drug". (inu, to druhé možná, ale značně utajeně... "gentleman si užívá, ale mlčí", jak říkají Angličani).

A to co zpíval, bylo také částečně přičiněním Supraphonu, tam se rodila dramaturgie socialistického popu.. Ale Karel pracoval usilovně, to se musí uznat, dlouhá a úspěšná kariéra. Ovšem pěl tak, jak se v bývalém Československu většinou zpíval pop ( i zahraniční....) A tehdy se říkalo, že Gott přináší do státního rozpočtu valuty jak malá fabrika - jeho domovská promo nahrávací firma byla v Německu (samozřejmě taktéž Supraphon v ČSSR), tak mu dělalo i jeho jméno imidž.

Dokonce chtěl emigrovat, ale věřte, anebo ne, o jeho omilostnění se zasloužila u tehdejší české vlády ruská...A Gott s příslibem, že může zpívat co chce a jak chce, se tedy vrátil - pěkná epizóda.

Hodnocení komentáře: (2) / (0)

23. 02. 2021 21:59  |  jansev kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

je i jiná možnost - "samospádem" - většinu angažmá jsem absolvoval tak, že někdo někde někomu něco povědél - tedy doporučil a bylo to bez inzerátu a vtěrky. Jen to chce co nejširší spektrum klientely, ovšem někdy se do toho až tak nechce..., přece jen to ego nepustí, věťšina muzikantů má nějaký limit toho, co a komu a kde zahrát. Ale mám štéstí na žánr - džezík a tak se během kariéry hrálo pŕevážně v přijemné atmosféře pro obě strany.

Hodnocení komentáře: (1) / (0)

14. 12. 2020 14:31  |  jansev kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

Být dítětem, neznamená být bez výjimky detinským. Býti détinským je většinou poukaz na nevyzrálou osobnost, malichernost (dětinský může být i stařec), ale být v mysli dítětem je uznáním čistého a nesprofesionalizovaného myšlení (známý bonmot " děti a blázni mluví pravdu".).

Hodnocení komentáře: (2) / (0)

11. 12. 2020 20:41  |  jansev kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

Aha, krutý omyl (nejdřív mířit, potom střílet), reakce byly bohaté i v minulosti, i s ukázkami vlastní tvorby diskutujících - pardon, pardon...

co se týče toaletního, tak na Slovensku mají "na záchodě nejsi sám, je tam s tebou harmasan" (to je slovenská značka toaleťáku...).

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

11. 12. 2020 16:46  |  jansev kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

Pouze malinký detail... ten inzerát tu už v minulosti byl, ale tehdy reakce téměř nulové...

Hodnocení komentáře: (1) / (1)

09. 12. 2020 17:40  |  jansev kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

Asi budu souhlasit s Byyn, kdyby ten nápis měl mít parametry správné perspektívy a geometrie, tak by měl svislou osu rovnoběžnou s řadami poťáků... ta plocha je nakloněná, ale nápis ne..., může být opravdu přimachlený dodatečně.Je vidět, že nemáme co dělat.... za normální situace by mne tohle ani trochu nezajímalo...

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

08. 12. 2020 21:22  |  jansev kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

Myslím, že tu fotku není nutné nějak zvlášť prožívat. Mix bude mít podle zobrazené velikosti tenisky masívni šasi a kliknutí digitálním kompaktem zabere 2 sekundy - ten mixík to přežije . A haxny jsou poměrně decentně na hraně aparátu..

A může to být i zdařilá fotomontáž, ale kloním se k první variantě - sekundové foto. Ovšem - působivější by byly dámské nožky....

Hodnocení komentáře: (1) / (0)

11. 10. 2020 19:05  |  jansev kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

můj - nejdřív jsem myslel, že v sekci "klávesy", ale mea culpa, kategorie je správná...

Hodnocení komentáře: (0) / (1)

06. 10. 2020 19:23  |  jansev kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

Problém je v tom, že k soudu jde privátní osoba v zastoupení..., žalobu musí podat profesionál a advokát bere honorář obvykle z částky, která je základem kauzy. A který advokát tohleto vezme? (Aby se mu celý tyjátr vyplatil a zaplatil... .)

Hodnocení komentáře: (1) / (0)

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace