Odkazy

Zvukařina
jurij

jurij

Hodnocení uživatele: kladné hodnocení uživatele (1) / záporné hodnocení (0)
Datum registrace: 21. 01. 2013 17:38
Telefon: 777888651
E-mail: didaktiksoul (zavináč) gmail.com

Aktivní inzeráty uživatele

Diskuze uživatele

18. 07. 2013 08:41  |  jurij kladné hodnocení (1) / záporné hodnocení (0)

Seš kokot to je dané!! Tvoji kamaráti ta možno obdivuju že dobre hraješ ale ako charakter stojíš za hovno!! Mladý ta tady nabádajú že by neuškodilo konzervatívnejšeho správania (a nie je to poprvé!)a ty plno prekrutíš význam mojích slov!! Já jen přirovnal tvou tvorbu se všeobecně známou kolotočárskú kulturu toho človeka! Nemožem vedieť že robí jazz keď sa na verjnom životě správa ako komediant.... No ty ako jeho fanůšik isto vieš kedy má najbližší jazzový koncert!! To asi bude za vela rokov...V mne zanechal takýto dojem... Si to kukni! http://www.youtube.com/watch?v=dxYUpsflm9s No a jedna vec na srdci,že ako sa možež vyhrážať za priatelské pozdravenie zdarec?? Keď máš po šeďesiatke a si suchý ako brzda od kolotoča! Si uvodom že už by ta pobyli aj malé deti!! To ako si často tady vylepený svedčší aj to že si stihol zareagovať na moju kritiku ani len do polivce dňa !

Hodnocení komentáře: (0) / (6)

16. 07. 2013 09:14  |  jurij kladné hodnocení (1) / záporné hodnocení (0)

Herr Polešovsky vás málo kto asi pochopí!! Neuznávate dj ani prácu na počítači!! Softwar djs mi taky smrdí protože zabíjejí vynil!!! No asi jste mírne zabednený,keď všechny hážete do jednoho pytle!! Je to jako bych srovnával vaši práci na Hamondoch s tvorbou Michala Davida!! No přeci klávesák jako klávesák!! Nebo ne!! Co takový Mix master mike ,Qbert.Jeff Milligen, Jeff Mills nebo Popredny s Tokym... Týto djs mají vybroušenou techniku a pochybuji že tieto mená znáš!! Tak prostě neťápaj nezmysle keď tomu nerozumíš!! Je to ako keby si mluvil o orgazmu a ani si ho v životě nezažil!! No a taky sem si všiml že už taky dlouho hledáš kapelu!! No teraz buď můdrý!! Aneb proč do tebe někdo nejebe pantem že už si nějakej pátek hledáš kapelu!! To bude asi tým že ostatní maju viac rozumu!! Herr Polešovský vy ste beznádějný!!

Hodnocení komentáře: (1) / (6)

04. 07. 2013 18:24  |  jurij kladné hodnocení (1) / záporné hodnocení (0)

Už dlhšiu dobu si všímám že pár ludí na tomto portalu reaguju na každu kokotinu snad každý den!! Já na to čas nemám.. Čo asi machri robia za muziku keď veškerý čas trávia tady!! Alebo si dlho nepichli!!

Hodnocení komentáře: (4) / (5)

12. 05. 2013 07:59  |  jurij kladné hodnocení (1) / záporné hodnocení (0)

Herr Koníček mají pravdu raz sem jednoho chuja upozornil na přemrštěnou cenu u jednoho dj Mixu Nabízel ho za prakticky novou cenu!! No po mém upozornění mi to defo napsalo že su trapný a že ten inzerát je Tři roky starý a dal ho jen obnovit ! Že ta cena odpovída ceně kdy byl ten inzerát aktuální !!! To vypovědělo jen o stáří mixu!! Přeci není tak těžký změnit jednu kolonku s cenou na tu současnou! Poukazuje to jen na to jak sou někteří prodávající pohodlní udělat něco pro to aby se jejich produkt dobře prodal. Teho chuja tenkrát ještě pár ludí zesměšnilo než přepsal cenu. A ejhle ten mix byl pak za den prodán!

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace