Odkazy

Zvukařina
Teks

Teks

Hodnocení uživatele: kladné hodnocení uživatele (2) / záporné hodnocení (3)
Datum registrace: 27. 04. 2007 17:46
Telefon: 602281532
E-mail: lukas.lauman (zavináč) gmail.com

Aktivní inzeráty uživatele

Hodnocení uživatelů

04. 04. 2018 07:26  |  spigl

Vše OK.

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

DJ technika - Pujčovna

16. 01. 2017 11:46  |  gumídek2

Koupil jsem 2x CDJ-2000 od těchto pánů po příjezdu o odzkoušení mi byla navýšena cena o 4000,- Kč, protože si mě údajně spletli s jiným zájemcem, který jim údajně slíbil více. Druhý den jsme přehrávače potřeboval na svou akci, tak jsem byl nucen je koupit. Na akci se mi projevila vada na kterou jsem bohužel při zkoušení nepřišel a to v módu vinyl při otáčení jogem se odbavovala stopka. O tom jsem je informoval a domluvili jsem se, že přehrávač dám do servisu a pak se domluvíme. Po identifikaci závady v ELVIA a vyčíslení ceny opravy jsem je informoval a bylo mě řečeno, že je to můj problém, že ať se s pány klidně soudím. Ve smlouvě, kterou mám od nich podepsanou mám na skryté vady odstavec, který mi tuto věc ošetřuje a po konzultaci s právníkem budu tuto věc řešit dále.Navíc na druhém mám potíže s LAN zásuvkou ani na jednu věc jsem od nich nebyl upozorněn.Takže pozor na pány!!! Podvodné jednání!!

Hodnocení: záporné hodnocení (1)

Zvučení akcí, pronájem stanů, příprava akcí "na klíč" a mnohem více

16. 01. 2017 11:45  |  gumídek2

Koupil jsem 2x CDJ-2000 od těchto pánů po příjezdu o odzkoušení mi byla navýšena cena o 4000,- Kč, protože si mě údajně spletli s jiným zájemcem, který jim údajně slíbil více. Druhý den jsme přehrávače potřeboval na svou akci, tak jsem byl nucen je koupit. Na akci se mi projevila vada na kterou jsem bohužel při zkoušení nepřišel a to v módu vinyl při otáčení jogem se odbavovala stopka. O tom jsem je informoval a domluvili jsem se, že přehrávač dám do servisu a pak se domluvíme. Po identifikaci závady v ELVIA a vyčíslení ceny opravy jsem je informoval a bylo mě řečeno, že je to můj problém, že ať se s pány klidně soudím. Ve smlouvě, kterou mám od nich podepsanou mám na skryté vady odstavec, který mi tuto věc ošetřuje a po konzultaci s právníkem budu tuto věc řešit dále.

Navíc na druhém mám potíže s LAN zásuvkou ani na jednu věc jsem od nich nebyl upozorněn.Takže pozor na pány!!! Podvodné jednání!!

Hodnocení: záporné hodnocení (1)

Prodam bandpass subwoofer RCF Akustica S4022 (2x12palcu)

06. 06. 2009 09:55  |  Polesovsky

Zdá se mi sympatický.Chodí čistě umytý a pravidelně si čistí zuby.

Hodnocení: kladné hodnocení (1)

Prodam bandpass subwoofer RCF Akustica S4022 (2x12palcu)

28. 05. 2009 14:03  |  martin77

s tímto člověkem jsem se napevno dohodnul,že od něj koupím subbass rcf,jake bylo prekvapení,když jsem zjistil,ze ho stále nabízí k prodeji.....pozor...!!

Hodnocení: záporné hodnocení (1)

Diskuze uživatele

21. 12. 2012 23:41  |  Teks kladné hodnocení (2) / záporné hodnocení (3)

Hele klidně si myslete, že je to z Aska.Kupte ... pak to někomu pujčte na akci až jim to spadne na hlavu... :o) uvidíte... jak říkam stan je nehořlavý, konstrukčne možná stejný jako většína stanů - logicky! Použité materiály jsou ale jiné... postavit ve 2 nejde... chtěl bych někoho vidět jak ve 2lidech zvedá 250kg střechu :o) a do kombika jasně, klidně , ale chtěl bych vidět někoho kdo si dobrovolně da 300kg trubek + plachtu do osobáku a ještě se tam vejdou 2 lidé :o) jednak by to auto jelo podlahou po zemi a taky bych nechtěl vidět ten zničený interiér... a stavět hodinu? :D cajk asi tě zaměstnám, tak pracovité lidi beru hned! A čištění ano! Protože při stavění a složení ta plachta vždycky je na zemi a když je mokro atd je zasrná a nemužes ten bordel smotat a pak to někomu za týden pujčit a tvařit se že nic... Aka kup si to sám a dělej jak umíš , ale s tvou chytrostí bych se na to raději vysral :o)

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

08. 09. 2012 19:45  |  Teks kladné hodnocení (2) / záporné hodnocení (3)

toto neni ale stan z aska za par korun, ma vystuzenou strechu, nehorlavy povrch atd... a jak rika druha reakce kup si svuj - vyres autodopravu, lidi na postaveni, skladovani, cistení a konkuruj :o)

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace