Odkazy

Zvukařina
Icon QCon Pro - kovový DAW kontroler

Druh inzerátu: Nabízím

Icon QCon Pro - kovový DAW kontroler

01. 06. 2023 17:29  |  Hodnocení inzerátu: kladné hodnocení inzeratu (0)  |  Komentářů: 2

Nabízím výborný DAW kontroler s motorizovanými fadry, celokovový, výklopný diplej.
Používaný s mixem SOUNDCRAFT UI24r.....a CUBASE....
Srdcem tohoto kontroléru je devět motorizovaných, dotykově citlivých faderů, každý s vlastním, dvanáctičlánkovým LED metrem. Úrovně jednotlivých stop tak kontrolujete jak dotekem, tak vizuálně. Kromě nich kontrolér disponuje dalšími osmi otočnými knoby s dvojitou funkcí (vstup a rotace), které jsou rovněž opatřeny LED metrem.

K orientaci slouží široký LCD displej, který zobrazuje například jména jednotlivých stop. Další LCD slouží k zobrazení časové osy projektu.

Další funkce vašeho DAW lze přiřadit osmnácti tlačítkům, k ovládání softwaru a MIDI parametrů slouží další, přiřazená tlačítka. K procházení bankami slouží velký, otočný knob s otvorem pro prst. Možnosti ovládání DAW jsou tak velmi široké, intuitivní a lehce nastavitelné.

Kontrola softwaru probíhá přes protokol Mackie (Cubase, Nuendo, Samplitude, Logic Pro, Ableton Live) a Mackie HUI (Pro Tools). Další softwary lze namapovat pomocí funkce MIDI learn. Rozšířerné MIDI mapování lze ovládat pomocí dodávaného software iMap, pomocí kterého lze také aktualizovat firmware kontroléru.

Trávíte-li nad svými projekty hodiny a bezesné noci, jistě víte, jak je mixování pouze pomocí myši náročné. Fyzický kontakt s faderem vám navíc umožní plně se soustředit na hladiny zvuku, které chcete nastavit, aniž byste vše museli kontrolovat vizuálně. Nákup tohoto kontroléru by měl zvážit každý digitální producent.

Perfektní stav, včetně originální krabice.
Detailní fotky meilem.

ID inzerátu: 239546
Inzerent: ferost  |  Hodnocení uživatele: kladné hodnoceni recenzenta (13) / záporné hodnoceni recenzenta (1)
Region: Severní Morava
E-mail: ferost (zavináč) centrum.cz
Cena: 5490 CZK

Komentáře

Detailni foto

Odpovědět

27. 03. 2023 09:51  |  Exile Records kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

Dobry den, mohl byste mi prosim zaslat detailnejsi fotky tohoto kontroleru a o jaky typ jde. Videl jsem vzdy jen v cernem provedeni a vetsinou PRO X, Pro G2. Tento typ vubec. Dekuji za info a popripade info piste na email info@exilerecords.cz . Dekuji a preji hezky den.

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace