Odkazy

Zvukařina
Yamaha  ClavinovaCLP - 920

Druh inzerátu: Nabízím

Yamaha ClavinovaCLP - 920

11. 11. 2022 20:11  |  Hodnocení inzerátu: kladné hodnocení inzeratu (0)  |  Komentářů: 3

Prodám digitální piano značky Yamaha Clavinova
Velmi vhodné pro učení perfektní klaviatura.
CLP 920: plný klavírní rozsah 88 kláves s kladívkovou mechanikou Graded Hammer, dřevěný stojan se dvěma pedály, zasouvací kryt klaviatury, odnímatelný stojánek na noty. 32-hlasá polyfonie, na výběr 4 kvalitní zvuky nástrojů (akustické piano, e-piano, chrámové varhany, smyčce), vrstvení zvuků (kombinace dvou zvuků hrajících současně), efekt reverb pro zvýraznění prostorového dojmu, přehrávání ukázkových demo skladeb, transpozice a jemné ladění, výkon 2x20W. Rozhraní MIDI IN/OUT/THRU, AUX in L/R, AUX out L/R, 2x konektory 2 pro sluchátka.( soucasne můžou poslouchat 2 osoby.
100,% stav bez skrabanců a žádných technických vad.
osobni odběr a vyzkoušení v Teplicích.
Pouze volat !
731019643

ID inzerátu: 236823
Inzerent: Admin0852  |  Hodnocení uživatele: kladné hodnoceni recenzenta (0) / záporné hodnoceni recenzenta (0)
Region: Severní Čechy
E-mail: Faustyna (zavináč) post.cz
Telefon: 731019643
Cena: 15000 CZK

Komentáře

RE: Plagiát inzerátu

Odpovědět

17. 11. 2022 13:21  |  refuse kladné hodnocení (4) / záporné hodnocení (0)

No jo no, co Internet schvátí, již nikdy nenavrátí :-/
S tímhle negativem musí člověk počítat.
Asi to naštve, a morálně je to asi hloupý. Nicméně v takovýchhle případech je asi lepší si s tím hlavu nelámat a nechat to být. Můžu se sice rozčilovat, ale to je asi tak všechno co se tím dá dělat. Moc nevěřím na to, že by se někdo chytl za nos a polepšil na základě nějakýho rozčíleného komentu. To by člověk musel mít nějak právně ošetřený, ale mělo by to smysl u inzererátu...?

Hodnocení komentáře: (1) / (0)

RE: Plagiát inzerátu

Odpovědět

14. 11. 2022 14:11  |  rotten77 kladné hodnocení (15) / záporné hodnocení (0)

S tím kopírováním textu souhlas. To je vykrádačka.Ale ten zbytek?Text inzerátu podle mě nemá valnou hodnotu. Důležitý je správný název/typ zařízení, stav a cena. Ostatní věci jdou lehce dohledat a vzhledem k tomu, že v textech inzerátů se objevuje plno polorpavd a omylů, tak je lepší je někdy vůbec nečíst.Konkrétně text tohoto inzerátu mi přijde dost nepřehledný - spousta věcí naměstnaná do jednoho odstavce. Hodilo by se rozčlenění a používání například odrážek.Kolik to zabere času je samozřejmě individuální. O jaké vyhledávání a ověření potřebných informací se jedná? Jak jsem psal výše, dnes se dá dohledat téměř vše. Manuály se v PDF válí skoro všude po internetu. Ještě jsem se nesetkal s tím, že bych něco nenašel.

Hodnocení komentáře: (2) / (0)

Plagiát inzerátu

Odpovědět

12. 11. 2022 08:18  |  bond007 kladné hodnocení (3) / záporné hodnocení (0)

To si krucinál neumíte napsat vlastní inzerát, že musíte vykrádat cizí? Do písmene jste zkopíroval text mého inzerátu z jiného inzertního serveru. S textem inzerátu si vždy dám velkou práci, tak aby přinesl maximum informací a přitom byl stručný, vyzdvihl jedinečné vlastnosti předmětu atd. Jeho sestavení vyžaduje hlubokou znalost nástroje, vyhledání a ověření potřebných informací z několika zdrojů, text bez pravopisných chyb atd., což zabere veliké množství času. Tím více naštve, když si někdo, kdo třeba není schopen napsat tři souvislá slova bez chyby, jednoduše přivlastní výsledek mého snažení a zkopírováním mého textu zvýší naději na svůj prodej, neboť dobrý text inzerátu je bezesporu pro prodej důležitý. A to ještě máte tu drzost napsat mi ať vám zavolám, a potom ze mne tahat rozumy k funkcím nástroje...

Proto na Vás apeluji a žádám Vás, abyste odstranil plagiát, napsal si vlastní inzerát a respektoval autorství mého textu.

Hodnocení komentáře: (2) / (1)

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace