Odkazy

Zvukařina
Kolaps funkcí v sequenceru - zaplatím

Druh inzerátu: Hledám

Kolaps funkcí v sequenceru - zaplatím

03. 10. 2022 22:13  |  Hodnocení inzerátu: kladné hodnocení inzeratu (0)  |  Komentářů: 8

ahoj, řeším tuto potíž, když otevřu nový projekt v Cakewalk by Bandlab, tak z počátku je vše OK, ale po krátkém čase přestanou fungovat důležité funkce, jako midi effects, editace a kopírování midi i audia a další, projekt nelze dokončit. V Sonaru Platinum mi zmizelo tlačítko Synt Rack a taky trochu zlobí, v Sonaru 4 někdy nefunguje editace zvuku, hlavně eq v TTS nelze nastavit, někdy nefunguji efekty plug in a často uložený projekt nelze otevřít nebo se otevře ale nelze přehráz. Ale to vše až v posl. době, do nedávna to šlo super. Mám Win 10, pomohlo by Win 11. nebo nový PC, jde mi hlavně o ten Cakew. by Bandlab. Za viřešení klidně zaplatím.

ID inzerátu: 233802
Inzerent: x2  |  Hodnocení uživatele: kladné hodnoceni recenzenta (3) / záporné hodnoceni recenzenta (1)
Region: Východní Čechy
E-mail: x2 (zavináč) email.cz

Komentáře

sonar na w10

Odpovědět

25. 06. 2022 17:58  |  billly kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

Když už to musí být windows 10, doporučuji do audio PC nainstalovat Win10 LTSC verzi. Najdete např. na torrentech, např. od skupiny Gen2. Nejnovější tady - Windows 10 X64 Enterprise LTSC 2021 en-US MAY 2022 Version 21H2 Build 19044.1706. Je bez bloatware, neotravuje s updaty pokud nechcete, není třeba moc odlehčovat služby kvůli latency(i). Jemně okresat služby, např. BlackViper scriptem https://www.blackviper.com/service-configurations/ nebo o koment níž - viď aladar. Není to ale w7, ta jde bez problémů s audio. Když už to musí být Cakewalk, použil bych starší, předbandlabovské verze, bohužel placené, ale spolehlivé(pro mě, zatím funguje sonar 8). BandLab verzi jsem na LTSC nezkoušel, to je na vás, s operačním systémem budete ale spokojen určitě.

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

sonar a W10

Odpovědět

25. 06. 2022 11:57  |  tonton kladné hodnocení (26) / záporné hodnocení (0)

Já mám jako druhý systém vedle Cubase ještě Sonar 6. Mohu říci, že mi na W10 chodí zcela bez problémů. Pravda aktualizace odkládám . Tedy automaticky naběhnou, ale já je odmítnu, dokud si nejsem jist, že budou ok. Spíš bych opravdu uvažoval o tom, co je v tom počítači.... možná nějaký program, co se s tím nesnáší, navíc vím, jak stejný úprogram ve stejné verzi pod stejným systémem běhal různě podle chipsetů na základní desce.
Bandlabovou verzi jsem použil jen na W7, jednou z nouze a moc nadšen jsem nebyl, i když fungovala.

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

instalace

Odpovědět

24. 06. 2022 13:28  |  aladar kladné hodnocení (11) / záporné hodnocení (0)

Čistá instalace windows, zakázat vše co jde a je klid. Tady: https://www.dasm.cz/clanek/jak-z-windows-10-udelat-desktopovy-systemje skript co je umravní povypíná nesmysly jako kortána atd. Neměl jsem nikdy problém, vše se pod w10 chová jak má. Tedy BandLab určitě

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

SONAR

Odpovědět

24. 06. 2022 07:23  |  Berger kladné hodnocení (2) / záporné hodnocení (0)

Ahoj! Dlouhá léta jsem pracoval se Sonar 4, ve Windows XP pracoval naprosto spolehlivě, ale po přechodu na Windows 7 se začaly objevovat potíže. Sehnal jsem tedy Sonar Platinum, pracuje ve Windows 7 a naprostá spokojenost! Brácha přestoupil na Windows 10 a naprostá katastrofa(problémy Tebou popsané) Jenom kvůli Sonaru se vrátil zpět k Win 7. Chápu, že vývojáři se snaží o kompatibilitu s Win 10 a výš, ale příjde mi, že po prodeji(tuším) Rolandu, to už není, co bývalo. Takže moje osobní resumé zní - pokud to jen lze, vrať se zpět k Win 7 a budeš spokojen(anebo jinou DAW, jojo, královská rada:-) ) Pokud bys chtěl, nabízím Ti komplet Sonar Platinum, čistá verze bez cracků, tenkrát jí Cakewalk uvolnil ke stažení free, ale po velice krátké době se toho chytili chytráci a po ukončení downloadu ho začali na netu prodávat, takže volně už nikde není. Osobně jsem zkoušel i jiné DAW(Cubase atd), ale Sonar je prostě Sonar a já myslím, že ve Win 7 pracuje zkrátka nejlépe. Pokud chceš, napiš mi email a dá se to poslat třeba přes Úschovnu, má cca půl giga.

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

A co treba antivirus, nebo firewall?

Odpovědět

23. 06. 2022 10:46  |  Kubrak kladné hodnocení (5) / záporné hodnocení (0)

Neblokuji treba nektere funkce? Co pocitac odpojit od internetu, vypnout antivirus a/nebo firawall a zkusit, zda to nepomuze.

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

A co downgrade?

Odpovědět

22. 06. 2022 23:13  |  jarris kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

Není nic horšího, než widle 10 a jejich automatické aktualizace. Já, pokud to jde, dělám vše na poctivých 7kách a mám svatý klid. Popřemýšlejte. ;o)

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

22. 06. 2022 16:02  |  JazzyTea kladné hodnocení (4) / záporné hodnocení (0)

Zdravím, doporučuju tuhle FB skupinu, mám pocit že ti správci jsou zároveň vývojáři: https://www.facebook.com/groups/sonarusergroup

Já strávil v CbB rok a byl to neustálý fight s workflow, bugy a sound drivery. Zrovna práce s midi byla pro mě katastrofa... Utekl jsem ke Studiu One a problémů výrazně ubylo :) Jinak někdy je u errorů v DAWkách potřeba projít a zupdatovat veškeré pluginy třetích stran, pokud máte.

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

Kolaps funkcí v sequenceru - zaplatím

Odpovědět

22. 06. 2022 13:16  |  _AP_ kladné hodnocení (4) / záporné hodnocení (0)

Cakewalk používám, s problémem jsem se nesetkal. Zkoušel jste jej odinstalovat a znovu nainstalovat? Verze Win asi mít vliv nebude, je zbytečné přecházet na 11.

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace