Odkazy

Zvukařina
POZOR PODVODNÍK - LUKA SASHA - ALEXANDR LUKYANSCUK

Druh inzerátu: Nabízím

POZOR PODVODNÍK - LUKA SASHA - ALEXANDR LUKYANSCUK

19. 04. 2023 18:53  |  Hodnocení inzerátu: kladné hodnocení inzeratu (3)  |  Komentářů: 4

Takto vypadá podle zde prodávajícího ALEXANDRA LUKYANSCUKA, s prodejním profilem LUKA elektronika v dobrém stavu. Na foto je totálně zarezlý přepínač v kytarovém efektu Line6 POD HD500X, který byl zde koupený. Doporučuji od tohoto člověka nic nekupovat a když tak pouze osobně a věc dobře prohlédnout, vše pečliivě zkontrolovat i uvnitř a hlavně zapnout a prověřit funkčnost. Efekt né jen že má zrezivělé a nefunkční docela "podstatné" přepínače, ale zároveň nejde běžně ani zapnout, někdy naběhne napodesáté a někdy vůbec - takže SUPER nákup a pan ALEXANDR LUKYANSCUK se nemá vrátit peníze. K vůli takovýmto podvodníkům je na dobírku něco kupovat velké riziko. V odkazu je veškerá inzerce tohoto podvodníka. Inzeruje i na www.hudebnibazar.cz pod nickem Alex Luka, kde je na něho další negativní komentář za podvod. Další inzerci má i na sbazaru a bazoši.

ID inzerátu: 233657
Inzerent: Alexandr Lukyanscuk  |  Hodnocení uživatele: kladné hodnoceni recenzenta (0) / záporné hodnoceni recenzenta (0)
Region: Praha
E-mail: sasha.luka (zavináč) email.cz
www: https://www.midi.cz/uzivatel/30990/luka/

Komentáře

oprava?

Odpovědět

19. 04. 2023 19:07  |  Alexandr Lukyanscuk kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

Stejné přepínače nejsou k sehnání - řešený stejný problém, na stejném efektu. Boss se asi nechce dělit :))

Vyřešeno tak, že podobný přepínač se přepájel na jiné místo - funkční ... ale oprava není rozhodně pro každého. Nejjednodušší je tak efekt panu prodejci omlátit o hlavu ...

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

RE: Oprava

Odpovědět

28. 01. 2023 10:28  |  jansev kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

Na cestě k snadné výměně vyvstává několik překážek... určitě ne všichni budou schopní to vyměnit snadno. Dále, i pro znalého věci se stává, že při manipulaci s pájkou se utrhnou, odlepí ty vyleptané dráhy od jednoho pájecího bodu k druhému a je konec - potom musíte drátovat.

Ovšem podstata problému je v tom, že ten chlapík to takhle prodává, i kdyby se to dalo opravit.

Ale na foto konkrétní desky je vidět, že oprava sa nevyplatí...

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

Oprava

Odpovědět

27. 01. 2023 09:02  |  DJAmos kladné hodnocení (14) / záporné hodnocení (0)

Tohle by melo jit vcelku snadno vymenit. Staci najit ty prepinace na webu, objednat je a prepajet. Do litru by se to mohlo vejit.

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace