Odkazy

Zvukařina
LOOPER BOSS RC-505

Druh inzerátu: Nabízím

LOOPER BOSS RC-505

05. 12. 2021 17:45  |  Hodnocení inzerátu: kladné hodnocení inzeratu (0)  |  Komentářů: 0

Jako nový, téměř nepoužitý, leží mi doma ve skříni.
RC 505 je inteligentní vysoce promyšlený looper určení pro zpěváky, DJe a další hudebníky. Jde o kompaktní zařízení, které můžete mít vždy po ruce a snadno pracovat s jeho 5 stereo stopami smyček a zabudovanými efekty. Stačí zapojit mikrofon, libovolný hudební nástroj nebo jiný zdroj zvuk a pak si jen intuitivně hrát se smyčkami. Samozřejmostí je USB rozhraní pro propojení s počítačem, možnost připojení ovládacích pedálů a MIDI rozhraní. Pro mikrofon je zde i předzesilovač s phantomovým napájením.

Tento looper má paměť až pro 99 slotů, každý z nich může obsahovat 5 frází a nastavení efektů, zároveň nabízí 85 rytmických patternů. Jednotlivé smyčky v rámci zmíněných 5 frází lze používat zvlášť nebo najednou, nechybí možnost overdub, tedy jejich vrstvení. Každý smyčka má vlastní fader pro nastavení hlasitosti, vlastní mód přehrávání a synchronizaci tempa.

Zabudovaná efektová jednotka obsahuje všechny potřebné efekty, velká část je věnována vocoderům, efektům pracujícím s dynamikou, sampler efektům a dalším filtrům, patří sem i delay, EQ, compressor, chorus, reverb, octaver a další. Pro celkový zvuk jsou zde compressor a reverb. Nastavení lze samozřejmě ukládat do presetů.

Pokud jde o vstupní rozhraní, lze použít XLR mikrofonní vstup, mono či stereo 6,3 mm Jack vstupy pro kytary, klávesy, syntezátory a další nástroje a 3,5 mm Jack pro zařízení typu CD nebo mp3 přehrávačů. USB rozhraní umožňuje ukládat nahrané smyčky do počítače či je z něj nahrávat do looperu. Jak USB, tak MIDI rozhraní lze použít ve spolupráci s DAW software při nahrávání.

Protiprachový kryt pro Boss RC-505: DECKSAVER Boss RC-505 Cover
Parametry
Vstupy: 1x Stereo, 1x XLR Unbalanced, 1x Jack 3,5 mm TRS
Výstupy: 1x Stereo, 1x Headphone Jack 6,3 mm TRS, 1x Expression Pedal
Provoz na baterie: Ne
Paměťové médium: False
USB to Host: Ano
USB to Device: Ne
Software: N/A
Barva: Černá
Obsah balení: Adaptér, manuál
Šířka: 420 mm
Hloubka: 210 mm
Výška: 68 mm
Hmotnost: 1,4 kg
Adaptér součástí: Ano
USB: Ano
MIDI: Ano
Efektový procesor: Ano
Podpora formátů: WAV
Typ efektu: Looper
Ovládání: Track 1-5, Mic/Inst Level, Output Level, Effects On/Off, Tap Tempo, Rhytm On/Off, Memory/Value, Write
Napájení: Adaptér
Typ efektů: LPF, BPF, HPF, Phaser, Flanger, Synth, Lo-Fi, Ring Modulator, Guitar to Bass, Slow, Gear, Transpose, Pitch Shift, Robot, Vocal Dist, Vocoder, Natural Comp, Hard Comp, Natural Lim, Hard Lim, Phone Vox, Eq, Low Isolator, Mid Isolator, High Isolator, Octave,
Vstup na SD: Ne
Nahrávací čas: 180 minut
Počet stop: 5
Počet smyček: 99
Země výroby: Tchaj-wan

ID inzerátu: 229475
Inzerent: ponik  |  Hodnocení uživatele: kladné hodnoceni recenzenta (5) / záporné hodnoceni recenzenta (0)
Region: Brno
E-mail: teve.music.cz (zavináč) gmail.com
Telefon: 775629352
Cena: 9990 CZK

Komentáře

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace