Odkazy

Zvukařina
Yamaha AN1x SLEVA!

Druh inzerátu: Nabízím

Yamaha AN1x SLEVA!

02. 08. 2021 11:43  |  Hodnocení inzerátu: kladné hodnocení inzeratu (0)  |  Komentářů: 17

Legendární VA, z mýho pohledu určitě jeden z nejlepších synťáků. Filtry hrajou pomalu líp než analog :-). Sound se plně vyrovná analogu, možná ho i v některých ohledech předčí. Má svůj příjemně teplý charakter a velké možnosti editace. Na netu je spousta zvuků. V odkazu slavná JayB banka (zdarma na netu). Á-enky mám 2 a jednu AN200. Redukuju stavy :-) Stav velmi dobrý.

ID inzerátu: 226753
Inzerent: DJAmos  |  Hodnocení uživatele: kladné hodnoceni recenzenta (11) / záporné hodnoceni recenzenta (0)
Region: Praha
E-mail: info (zavináč) davidfreedom.com
Telefon: 602447801
www: https://youtu.be/I47WLuCdUS4
Cena: 14000 CZK

Komentáře

RE: billly

Odpovědět

20. 07. 2021 01:53  |  CarlosAs kladné hodnocení (60) / záporné hodnocení (0)

Ten tu bude hodně dlouho ještě po smrti inzerta..

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

RE: Ahoj Refuse!

Odpovědět

19. 07. 2021 16:53  |  billly kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

jarrisi, jeden starý dobrý Ensoniq tady jebez cla, nemusíte shánět z USA... když ho nechcete teď, ale až v daleké budoucnosti, nebojte se, určitě tady ještě bude...

Hodnocení komentáře: (1) / (0)

RE: Ahoj Refuse!

Odpovědět

19. 07. 2021 12:12  |  magion kladné hodnocení (1) / záporné hodnocení (0)

Prosím, když nechcete rozpoutávat politikou diskusi, tak nedělejte a nepokračujte v tom! Toto je hudební bazar a vaše politické (a značně naivní) názory sem nepatří.

Hodnocení komentáře: (7) / (1)

Ahoj Refuse!

Odpovědět

17. 07. 2021 23:45  |  jarris kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

Děkuji za tvoji reakci. Nechtěl jsem zde rozpoutat politickou diskusy. Buďme ale upřímní, základem úspěchu je, když o sobě budeme rozhodovat sami. Jaké politiky si zvolíme doma, je pak naše blbost. Ale každopádně, podívejme se na bratry slováky. Jak dopadli s eurem. Ano pro nás dobře. Naši muzikanti nyní nakupují levně krásné nástroje na Slovensku. A až jednou budeme my vyprodávat naše, tak si na mne vzpomeneš. A jestli se bude platit clo by mělo být na nás. Já bych se nezlobil, kdyby jsem kupoval starý dobrý Ensoniq bez cla z USA. A tím rozhodně nemyslím, že američany miluji. Prostě obchod je obchod. A v současném globálním světě jsou jakékoliv celní bariéry nesmysl a jen politický boj. Nutno si také uvědomit, že jsme na číně dnes chtě nechtě závislí, a pokud nám EU nařizuje celní bariery, tak nám prostě škodí. A jejich dotace do nesmyslných projektů mě fakt neoslňují. Ale jestli si na podzim zvolíme piráty, tak stejně začnu uvažovat o emigraci Tak se možná trápím zbytečně. Ale rozhodně děkuji za korektní a věcnou debatu. Tak ať vám to hraje. :o)

Hodnocení komentáře: (5) / (7)

RE: RE: že zrovna ty, Davide,

Odpovědět

17. 07. 2021 18:52  |  markuc kladné hodnocení (9) / záporné hodnocení (1)

Jasně, už jsem to dočetl do konce...klasika

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

RE: že zrovna ty, Davide,

Odpovědět

17. 07. 2021 14:02  |  DJAmos kladné hodnocení (11) / záporné hodnocení (0)

Marcusi, ahoj :-) Pisu to v tom inzerátu, že mám dvě a jeste navic AN200 :-D A ze jednu pošlu dál.

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: MIDI.CZ

Odpovědět

16. 07. 2021 21:19  |  refuse kladné hodnocení (2) / záporné hodnocení (0)

Milý Jarrisi: No na tom se právě asi neshodneme. Ten czexit nás právě dostane do větších sraček, kdy zase nic nebude možný koupit z venku a nikdo od nás nebude chtít nic kupovat. Např. ten maník co mě to prodával tak otevřeně mluvil o tom, že je pro něho brexit likvidační. Lidi z venku už od nich nic nekoupí a nemůže už ani normálně podnikat. Sám uvažuje o přestěhování se mimo Anglii. A takových lidí je hodně, když vezmeme v potaz, že brexit se odhlasoval těsně. EU není ideální, ale je to partnerství vyspělých států a mělo by to být rovnocené partnerství. To že to tak u Čechů uplně není je jenom ukázka naší hloupé politiky, že nejsme schopní si vydobýt respekt a ukázat, že těmi partnery skutečně jsme. Nic ale není zadarmo. Hodně lidí dokáže jenom natahovat ruku pro dotace a dávky, ale nic pro to neudělat. Divím se EU, že už nás sama nevykopla dávno. Protože jako partněři stojíme za prd.

Stačí se podívat na premiéra, který si EU dělá dojnou krávu. To je, ale extrém, stejně tak jako czexit. Politici co chtějí pryč z EU to rozhodně nechtějí pro blaho republiky. Jde jim o to rozkrást nerušeně to co ještě jde a otevřít cestu směrem na východ zpátky k totalitě. Osobně doufám, že k tomu nedojde. Nějak se mě stále víc líbí možnost parterství, dialogu a volného obchodu mezi státy a být toho součástí, než být opět vazalem a otrokem, který musí jen držet hubu a krok.

Hodnocení komentáře: (8) / (6)

RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: MIDI.CZ

Odpovědět

16. 07. 2021 20:29  |  jxhorak kladné hodnocení (5) / záporné hodnocení (0)

To se asi budete docela divit, až budete po CZEXITu platit clo na všechno zboží odkudkoliv ze zahraničí.

Hodnocení komentáře: (5) / (4)

RE: RE: RE: RE: RE: RE: MIDI.CZ

Odpovědět

16. 07. 2021 19:45  |  jarris kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

Drahý kolego Refuse!
Teď jste otevřel jeden velký problém. Ono se nejedná jen o Anglii. Na různé opravy jsem objednával díly z Číny. Nyní se to již nevyplatí. EU je prostě na zádech a chce sedřít kůži z obyčejných poctivých lidí. To je demokracie, když si nemohu za své poctivě vydělané a zdaněné peníze koupit co chci a kde chci?? To musím živit další bandu parazitů, kteří nevytváří žádné hodnoty??? Je opravdu nejvyšší čas na Czexit!!!!!

Hodnocení komentáře: (3) / (6)

že zrovna ty, Davide,

Odpovědět

16. 07. 2021 19:37  |  markuc kladné hodnocení (9) / záporné hodnocení (1)

prodáš svoji oblíbenou AN, to bych si nepomyslel...máš aspoň dvě ?

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace