Odkazy

Zvukařina
Prodám Juno 06 A

Druh inzerátu: Nabízím

Prodám Juno 06 A

18. 04. 2021 22:44  |  Hodnocení inzerátu: kladné hodnocení inzeratu (1)  |  Komentářů: 4

Prodám uplně nový polyfonní analogový syntezátor, Roland Juno 06 A. Vše plně funkční, včetně originálního balení. Nástroj je stále ještě v záruce 20 měsíců. Možnost poslat fotky na email.


Detaily Nástroje:

Všechno, co máte rádi na historických JUNO - v jednom jedinečném syntetizátoru

Pro mnoho syntezátorů Roland JUNO definuje zvuk 80. let. Jak se zvyšuje jejich popularita na trhu z druhé ruky, mnoho klávesistů hledá jednu nebo s politováním hořce lituje, že v minulosti prodali své. S JU-06A získáte zvuk, vzhled a funkčnost JUNO-60 a JUNO-106 v jednom moderním a spolehlivém nástroji, který si můžete vzít kamkoli.

JUNO všude.
JU-06A je kompaktní, ale pohodlný, ať už pro dlouhé studiové sezení nebo nejepičtější koncerty. Je napájen z baterií a má hlasitý telefon, takže můžete hrát kdekoli. Jeho robustní ocelové panely a pružné posuvné prvky kovové nápravy poskytují příjemný pocit a jsou schopny odolat náročným cestám (i když je to jen vaše okolí). A vypadá stejně jako jeho předkové, s tímto vintage stylem, který všichni známe a milujeme.

Dva klasické JUNO v jednom.
JU-06A spojuje to nejlepší z JUNO-60 a JUNO-106 v jediném syntezátoru. Má kontinuální horní propust 106, pulzní šířkovou modulaci řízenou obálkou 60 a jedinečné chování filtru dvou, okamžitě přepínatelné z předního panelu. Zvuky jsou naprosto totožné s jejich vintage verzemi, dokonce i úpravy ovládacích prvků a parametrů nejextrémnějším způsobem. A jako každé vintage JUNO nabízí dechberoucí zvuk svého legendárního sboru, věrně vytvořeného až ke svému kultovnímu (a naštěstí nastavitelnému) zvuku.

Arpeggiátor, paměť akordů a krokový řadič.
Můžete dávat přednost filtru JUNO-106, ale pak vám chybí funkce arpeggiatoru JUNO-60. JU-06A má obojí s přidáním paměti akordů a sekvenceru. Vytváření sekvencí paměti akordů vytváří polyfonní fráze tak husté, že budete překvapeni, že pocházejí z nástroje, který se vejde do batohu.

Vstup MIDI, USB a externí hodiny.
Se zvukem a MIDI přes USB a MIDI jacky plné velikosti můžete hrát a synchronizovat jakýkoli nástroj, který chcete. Máte také externí hodinový vstup pro synchronizaci s vintage analogovými nástroji nebo moderními systémy Eurorack. To je mimořádně výhodné a použití externích hodin s vestavěným sekvencerem může také způsobit neočekávané fráze a rytmické variace a další vítané nehody.

Přidejte doteky.
Jeho kompaktní velikost umožňuje JU-06A vklouznout kamkoli a snadno jej ovládat pomocí hlavní klávesnice nebo hudebního softwaru. Umístěte jej do Dock Boutique DK-01 a máte elegantní vzhled se třemi možnými náklony. Nebo přidejte klávesnici K-25m a získejte kompletní a zcela bezdrátový přenosný nástroj bez komplikací pro zážitek naprosté svobody.

Vlastnosti
- Sekce generátoru zvuku Maximální polyfonie: 4 hlasy, zvukový režim: 2 typy (60/106)
- Patch zvuku uživatelské paměti: 64 + 64 (8 patchů x 8 bank před každým režimem 60 a 106), Sequencer, Pattern: 16, Chord Memory: 16

ID inzerátu: 224224
Inzerent: wardox  |  Hodnocení uživatele: kladné hodnoceni recenzenta (0) / záporné hodnoceni recenzenta (1)
Region: Jižní Morava
E-mail: wardoxx (zavináč) seznam.cz
Telefon: +420778555235
Cena: 8.500 CZK

Komentáře

RE: Hlasitý telefon

Odpovědět

15. 04. 2021 15:16  |  Kubrak kladné hodnocení (3) / záporné hodnocení (0)

Copak telefon, to se da unest, pokud ma clovek vetsi kapsu.

Ale "pružné posuvné prvky kovové nápravy" mi delaji starosti. Ma to snad slouzit pri vyuce hry? Trochu se obavam, ze když budu hrat mimo rytmus, tak mi to pokazde vychovne jednu flakne pruzici traverzou.

Hodnocení komentáře: (2) / (0)

Hlasitý telefon

Odpovědět

15. 04. 2021 10:27  |  blee kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

Je podle mě v dnešní době už nutnost, třeba s presetem ring tone je to moc pěkný teplý uchu lahodící zvuk a když se pošteluje obálka tak to krásně napodobí telefonní vyzvánění, to je pak panečku realistický zvouček který nechá na pochybách nejednoho posluchače.

Hodnocení komentáře: (1) / (0)

Juno-06A

Odpovědět

03. 04. 2021 09:38  |  Jooha kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

Takze Juno60 si radsej necham , telefony mam uz 4.

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

Juno-06A

Odpovědět

03. 04. 2021 08:17  |  Vlkous kladné hodnocení (1) / záporné hodnocení (0)

Úplně nový možná, polyfonní určitě, analogový určitě ne. Ale hlasitý telefon to vynahradí :)

Hodnocení komentáře: (7) / (2)

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace