Odkazy

Zvukařina
Motu Midi Express XT USB

Druh inzerátu: Nabízím

Motu Midi Express XT USB

20. 02. 2023 13:30  |  Hodnocení inzerátu: kladné hodnocení inzeratu (0)  |  Komentářů: 2

Prodám nebo vyměním MIDI interface/patchbay MOTU Express XT. Kvůli bugu ve FW, který výrobce odmítá opravit, není použitelný pro SYSEX. Note On/Off, CC, NRPN a pod. procházejí v pořádku.

Bug je starý cca 10 let a zkracuje sysexy (ze dvou stejných byte za sebou v určitých pozicích udělá jeden), viz. https://github.com/intonarumori/motu-xt-sysex-corruption-bug). Poslední FW na webu MOTU je z 2017 (3.1.0), bug neopravuje a výrobce celý problém ignoruje. Obyčejné sysexy pro real time nastavování parametrů do délky 130B by to ovlivnit nemělo (nezkoušel jsem), ale jakékoliv delší dřív nebo později ano (stahování a nahrávání patchů, sekvencí...).

Nový je u Thomanna pořád za cca 11k, já ho kdysi kupoval použitý za 6.5k, ale za to je teď očividně neprodejný. Zkuste nabídnout, třeba se domluvíme. Případně bych asi i vyměnil za nějaký synth nebo bubeníka.

ID inzerátu: 223754
Inzerent: jk256  |  Hodnocení uživatele: kladné hodnoceni recenzenta (9) / záporné hodnoceni recenzenta (0)
Region: Brno
E-mail: 12.monkeys (zavináč) email.cz
www: https://motu.com/products/midi/xpressxt_usb
Cena: dohodou CZK

Komentáře

RE: Poctivost

Odpovědět

13. 02. 2023 13:53  |  jk256 kladné hodnocení (9) / záporné hodnocení (0)

Díky. Docela by mě zajímalo, jestli to u těch nově prodávaných kusů už mají konečně opravené, nebo to pořád na tvrďáka zatloukají.

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

Poctivost

Odpovědět

12. 02. 2023 08:35  |  DJAmos kladné hodnocení (13) / záporné hodnocení (0)

Kez by vsichni byli takto poctiví, otevření. Svet by hned vypadal jinak. Preju hodne stesti at se proda. Verim, ze uplatneni najde.

Hodnocení komentáře: (1) / (0)

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace