Odkazy

Zvukařina
Hudba na svatbu - svatební kapela Fragment Band

Druh inzerátu: Nabízím

Hudba na svatbu - svatební kapela Fragment Band

17. 05. 2021 15:29  |  Hodnocení inzerátu: kladné hodnocení inzeratu (0)  |  Komentářů: 14

Hudba na svatbu – Moderní hudební skupina na svatbu Fragment Band nabízí široký repertoár v profesionálním provedení pro všechny věkové generace. Pokud chcete zažít skvělou zábavu a atmosféru, pak je tato hudební skupina tou správnou volbou. Kvalitu hudební produkce, která je uvedena v ukázkách na našich stránkách, garantujeme i při živém vystoupení. Můžete vybrat i složení hudební skupiny, dle Vaší potřeby a místa akce. Díky úžasné atmosféře si tato kapela získala mnoho sympatií nejen mezi posluchači v České republice. Více na internetových stránkách www.fragmentband.eu a www.fragmentband.cz.

ID inzerátu: 223278
Inzerent: fragmentband  |  Hodnocení uživatele: kladné hodnoceni recenzenta (1) / záporné hodnoceni recenzenta (0)
Region: Praha
E-mail: fragmentband (zavináč) volny.cz
Telefon: 602295036
www: www.fragmentband.eu
Cena: dle upřesnění CZK

Komentáře

RE: RE: RE: RE: Opravte si zmatky v playlistu

Odpovědět

27. 02. 2021 19:11  |  jansev kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

POLYDOR -tahle firma nahrávala K. Gotta, nějak mi to vypadlo v príspěvku, miožná to bude někoho zajímat..

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

RE: RE: RE: RE: RE: Opravte si zmatky v playlistu

Odpovědět

26. 02. 2021 23:26  |  orzowei kladné hodnocení (11) / záporné hodnocení (0)

Jen upřesním, že ABBA podpořila Solidaritu v Polsku.

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

RE: RE: RE: RE: Opravte si zmatky v playlistu

Odpovědět

26. 02. 2021 21:33  |  Kubrak kladné hodnocení (4) / záporné hodnocení (0)

No, ale urcite si asi mohl vybrat od Abby nejaky jiny song, který by mu vic sedel.... A nebylo by pro Supraphon a CR vynosnejsi, kdyby Gott nehral coververzi devizoveho autora? No, mozna si tehdy na autorske poplatky zas tak nehrali......

A když jsme u tech zajimavosti, tak jednu dobu byla v CR zakazana (nehrala se) dokonce i ABBA. Podporili, myslim, 2000 slov, nebo nejakou podobnou věc.....

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

RE: RE: RE: Opravte si zmatky v playlistu

Odpovědět

26. 02. 2021 19:14  |  jansev kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

Ano, je to zhůvěřilé, ale Gott jako takový za to až tak nemůže, na "vině" je typ jeho hlasu. On byl lyrický tenor (a vyštudovaný bel canto - na konzervatoři ho učil K. Karenin), takže jinak ani zpívat nemohl, nebo řečeno jinými slovy, mohl jen tak zpívat... Krom jiného byl K.Gott "slušňák" tak, jako jeho hlas, a už rozhodně ne "rock, sex and drug". (inu, to druhé možná, ale značně utajeně... "gentleman si užívá, ale mlčí", jak říkají Angličani).

A to co zpíval, bylo také částečně přičiněním Supraphonu, tam se rodila dramaturgie socialistického popu.. Ale Karel pracoval usilovně, to se musí uznat, dlouhá a úspěšná kariéra. Ovšem pěl tak, jak se v bývalém Československu většinou zpíval pop ( i zahraniční....) A tehdy se říkalo, že Gott přináší do státního rozpočtu valuty jak malá fabrika - jeho domovská promo nahrávací firma byla v Německu (samozřejmě taktéž Supraphon v ČSSR), tak mu dělalo i jeho jméno imidž.

Dokonce chtěl emigrovat, ale věřte, anebo ne, o jeho omilostnění se zasloužila u tehdejší české vlády ruská...A Gott s příslibem, že může zpívat co chce a jak chce, se tedy vrátil - pěkná epizóda.

Hodnocení komentáře: (2) / (0)

RE: RE: Opravte si zmatky v playlistu

Odpovědět

25. 02. 2021 19:19  |  zdeno kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

Honzo, přesně souhlasím, pustil jsem si po tvém odkazu i originál a mám doslova slzy v očích, jak si mohl dovolit jeden z údajně největších českých zpěváků tak zkurvit sice tuctovku, ale ze který mám husí kůži. Björn Ulvaeus to zpívá tak přirozeně až je to TOP krásný, o takovém přirozeném výrazu se našemu slavíkovi mohlo akorát tak zdát. Navíc Minimoog D a Yamaha CP1 plus super kytara, na který to hraje Abba, nahradit dechama bez gulí stylem hry ala česká filharmonie, to je skutečně jen obrazem doby, kdy čeští hudební režiséři a aranžéři museli víc rozumět stranickým ideálům, než západní muzice, kterou absolutně necítili.. ;-)

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

Inzerovat?

Odpovědět

23. 02. 2021 21:59  |  jansev kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

je i jiná možnost - "samospádem" - většinu angažmá jsem absolvoval tak, že někdo někde někomu něco povědél - tedy doporučil a bylo to bez inzerátu a vtěrky. Jen to chce co nejširší spektrum klientely, ovšem někdy se do toho až tak nechce..., přece jen to ego nepustí, věťšina muzikantů má nějaký limit toho, co a komu a kde zahrát. Ale mám štéstí na žánr - džezík a tak se během kariéry hrálo pŕevážně v přijemné atmosféře pro obě strany.

Hodnocení komentáře: (1) / (0)

RE: RE: Reklama - proč TADY!?

Odpovědět

23. 02. 2021 19:21  |  Kubrak kladné hodnocení (4) / záporné hodnocení (0)

Tady nejsou jen muzikanti. Ale jinak mate pravdu, ze inzerovat prave zde asi není prilis efektivni.I když, kam clovek pujde, když bude hledat hudbu na svatbu? No mozna na hudebni bazar....

Hodnocení komentáře: (1) / (0)

RE: Opravte si zmatky v playlistu

Odpovědět

23. 02. 2021 18:58  |  Jan Polešovský kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

Možná původ těchto dezinformací je vinou našich předních plagiátorů.Předstírali,jaké mají hezké písničky,přitom to byly převzaté songy,pouze přetextované a většinou zdevastované našimi slavíky.Tady je jeden příklad,co dokázal jeden z nejdrzejších českých estrádních plagiátorů bez bázně a hany,oceněn titulem národní umělec. https://youtu.be/LMKr2wxs0vg Fakt,originál je ABBA - Doez your Mother know... :-)

Hodnocení komentáře: (2) / (0)

RE: Reklama - proč TADY!?

Odpovědět

23. 02. 2021 09:46  |  Jan Polešovský kladné hodnocení (0) / záporné hodnocení (0)

To jsem taky nepochopil,proč se nabízí muzikanti muzikantům?

Hodnocení komentáře: (0) / (0)

Opravte si zmatky v playlistu

Odpovědět

22. 02. 2021 20:13  |  echoflanger kladné hodnocení (10) / záporné hodnocení (0)

Například: Hádej Matyldo – Karel Hála, v seznamu českých skladeb. Waltzing Matilda je neoficiální australská hymna, což ví snad každý muzikant. Červená řeka – Helena Vondráčková, americká lidovka, zde s českým textem. Pátá – Zuzana Norrisová? Pokud máte na mysli novou cover verzi slavné písně Downtown, kterou nejdříve nazpívala Vondráčková, okradli byste autory na tantiémách. Veď mě dál cesto má – Pavel Bobek, to si snad už děláte legraci (Take Me Home Country Roads, John Denver). A nejlepší je začátek: Ak nie si moja – Vašo Patejdl. Nemohu si pomoci, je to slovenská písnička od Slováka. V zahraničních skladbách se vyskytuje záhadné duo Simon and Garfancle. Nikdo ho nezná, ale možná to měl být Paul Simon & Art Garfunkel, ty znám.

Hodnocení komentáře: (1) / (0)

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace