Odkazy

Zvukařina
KLÁVESY YAMAHA DGX 305 + STOJAN viz fotky

Druh inzerátu: Nabízím

KLÁVESY YAMAHA DGX 305 + STOJAN viz fotky

23. 08. 2019 01:22  |  Hodnocení inzerátu: kladné hodnocení inzeratu (0)  |  Komentářů: 1

Yamaha Portable Grand DGX 305: velký rozsah 76 kláves s nastavitelnou dynamikou, 32-hlasá polyfonie, vrstvení zvuků a rozdělení klaviatury (dual a split), 494 vynikajících zvuků (včetně prémiových zvuků kategorie Live!, Cool! a Sweet!; 12 bicích sad a zvukové efekty), 136 doprovodů s variacemi (lze nahrát vlastní), 30 interních skladeb a další lze nahrát do paměti, 2 efektové jednotky a harmonizace, kolečko ohýbání tónu pitch bend, datové kolečko pro rychlou volbu parametrů, 6-stopý sekvencer pro 5 skladeb, 16 registračních pamětí, OTS. Metronom, Easy Song Arranger (autom. úprava skladby do jiného žánru), s Performance asistentem doprovodí skladbu skvěle i úplný začátečník. Velký grafický podsvětlený displej zobrazuje i texty a notový záznam. USB rozhraní pro spojení s PC, slot pro paměťové SM karty. Ideální pro výuku - výukový systém s několik režimy učení, chord dictionary atd. Napájení na baterie i síťový zdroj. Plně funkční.

ID inzerátu: 207726
Inzerent: ponik  |  Hodnocení uživatele: kladné hodnoceni recenzenta (3) / záporné hodnoceni recenzenta (0)
Region: Brno
E-mail: teve.music.cz (zavináč) gmail.com
Telefon: 775629352
Cena: 5390 CZK

Komentáře

Plagiát inzerátu

Odpovědět

15. 06. 2019 20:53  |  bond007 kladné hodnocení (3) / záporné hodnocení (0)

To si opravdu nedovedete napsat vlastní inzerát, že musíte vykrádat cizí??? Vytvořit inzerát, který obsahuje maximum relevantních informací a přitom je stručný, výstižný a bez pravopisných chyb, vyžaduje studium dokumentace a zabere třeba i hodinu práce. Nestojím o to, aby pak někdo, kdo možná nedá dohromady dvě slova, aby v nich nebyly tři chyby, udělá CTRL-C CTRL-V a má vystaráno!

Hodnocení komentáře: (1) / (2)

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace