Odkazy

Server o hudbě a zpracování zvuku Server o DJ technice a DJingu S muzikanty pro muzikanty Zvukařina
Jomox XBASE 999

Druh inzerátu: Nabízím

Jomox XBASE 999

21. 05. 2018 11:16  |  Hodnocení inzerátu: kladné hodnocení inzeratu (1)  |  Komentářů: 0

XBASE 999 je analog drum synth s 9 nástroji made in Germany. Čtyři z nich jsou kompletně sestaveny z pokročilých analogových diskrétních obvodů a kombinují skutečný analogový zvuk s výhodou úplného digitálního ovládání všech parametrů. Dalších 5 nástrojů je založeno na krátkých 8bitových vzorcích, které jsou zpracovány analogovou VCA obálkou. Lze nahrát vlastní samply. Každý nástroj má vlastní výstup nebo mix.

Jsou samozřejmě také kontrolovatelné v digitální oblasti. Tak mohou být uloženy v paměti a dálkově řízeny Midi. Abychom mohli co nejméně ovlivnit produkci analogového zvuku, jsou všechny D / A převodníky speciálně přizpůsobeny parametrům a jsou integrovány do obvodů. Kromě toho má XBASE 999 skvělý zvukový stereofonní filtr, který umožňuje nezávislé ovládání ohraničení, Q a rezonance. Je také řízen Midi CC a může být sekvenován interním sekvencerem se všemi jeho parametry. Použitím kodérů namísto potenciometrů nepříjemných skoků parametry patří do minulosti. V podstatě je editace všech nástrojů parametry je možné pomocí 16 kodérů nebo pomocí levého / pravého tlačítka kurzorovými tlačítky a datovým kolečkem. Srdcem bubnového stroje je samozřejmě sekvencer. XBASE 999 má klasický krokový sekvencer s krokovými LED diodami, který také umožňuje editovat různé kvantizace pro každou skladbu.
Navíc 4 další programovatelné midi stopy mohou spustit externí nástroje. V režimu pattern může přístroj XBASE 999 ovládat všechna nastavení zvuku pro každý krok, takže je extrémně flexibilní. Na vzorových nástrojích může každý krok spustit jiný vzorek, pokud chcete. Každý nástroj založený na vzorku obsahuje 31 různých vzorků. S XBASE 999 je nyní možné je znovu načíst do interní flash paměti pomocí výpisu midi sample.

V naprosto perfektním stavu. Synth je nepoužívaný, ze zrušeného studia, kde byl uložen v krabici. Mám kompletní balení s krabicí, manuály, orig fólie na displeji a adaptérem ve stavu nového nástroje. Poslední verze firmware nainstalována.

Původní cena: http://shop.disk.cz/xbase-999--jomox-/

Více foto viz mail.

ID inzerátu: 192540
Inzerent: ocbviva  |  Hodnocení uživatele: kladné hodnoceni recenzenta (0) / záporné hodnoceni recenzenta (0)
Region: Jižní Morava
E-mail: ocbviva (zavináč) email.cz
www: http://www.jomox.de/product_details.php?lang=2&category=1&product_id=1
Cena: 22500 CZK

Komentáře

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace