Odkazy

Server o hudbě a zpracování zvuku Server o DJ technice a DJingu S muzikanty pro muzikanty Zvukařina
DAT Panasonic SV-3800

Druh inzerátu: Nabízím

DAT Panasonic SV-3800

29. 03. 2018 09:00  |  Hodnocení inzerátu: kladné hodnocení inzeratu (0)  |  Komentářů: 3

Prodám digitální magnetofon formátu DAT Panasonic SV-3800. Jedná se o profesionální přístroj plně funkční a v extrémně zachovalém stavu.
K přístroji mám i originální dálkový ovladač také plně funkční jako nový a originální tištěný manuál včetně originální zaruční modré karty Panasonic. Vzhledem ke stáří prodávám bez záruky, ale s možností vyzkoušení na Praze 6. Na dobírku ani do zahraničí neposílám, v případě prodeje mimopražskému zájemci nabízím slevu ve výši zpáteční jízdenky meziměstké dopravy.

Podrobnější info:
Přístroj je vybaven symetrickými XLR konektory IN/OUT na analogu. Digitální připojení nabízí všechny myslitelné konektory - XLR ve formátu AES/EBU, RCA cinch ve formátu SPDIF i AES/EBU a optický Toslink. Jelikož je to přístroj pro profi použití, nabízí možnosti nastavení ID06 SCMS - vhodný je tedy i pro přípravu DAT kazet pro mass replication a celou řadu diagnostických funkcní po vstupu do uživatelského menu (kontrolu dropoutu pasku, historii peakholdu, trimovani analogove urovne apod.)

Takto zachovalý přístroj tohoto typu je v dnešní době velký problém sehnat, protože tyto modely byly zpravidla nasazovány do velkých studií a jsou už většinou v žalostném stavu. Můj kus byl v domácím studiu a v nekuřáckém prostředí. Na prodej nepospíchám, jen pro vážného zájemce.

ID inzerátu: 178535
Inzerent: zoule  |  Hodnocení uživatele: kladné hodnoceni recenzenta (1) / záporné hodnoceni recenzenta (0)
Region: Praha
E-mail: tascaman (zavináč) email.cz
www: http://www.datrecorders.co.uk/sv3800.php
Cena: 6590 CZK

Komentáře

RE: RE: Cena

Odpovědět

14. 02. 2018 09:44  |  Tudy kladné hodnocení (104) / záporné hodnocení (0)

Na eBay se skutečně moc koukat nedá - narazit tam na bezproblémový kus je hodně o štěstí. Nicméně reálná prodejní cena za 100% kousek bez rackového rámu je cca 3-4tis.

Hodnocení komentáře: (1) / (1)

RE: Cena

Odpovědět

14. 02. 2018 08:39  |  zoule kladné hodnocení (1) / záporné hodnocení (0)

Jsem mimo realitu? A co považujete za realitu pane kolego? Zničené vraky magnetofonů DAT vyndaných z racků studií po rokách intenzivního provozu, které pak stojí na e-bay opravdu pár dolarů? Ukažte mi, prosím, jediný inzerát, kde se prodává tento typ ve stavu téměř nového kusu s originálním příslušenstvím (dálka, tištěný manuál, zár. karta)? Myslím, že by pak cena byla ještě vyšší. Ne ne, já tento přístroj neprodávám protože potřebuji peníze. Chci aby získal majitele (sběratele), který jeho stav ocení. A samořejmě počítám i stím, že se neprodá vůbec. A je mi to úplně fuk.

Hodnocení komentáře: (2) / (1)

17. 02. 2017 16:25  |  Roygbiv kladné hodnocení (10) / záporné hodnocení (0)

Je mimo realitu.

Hodnocení komentáře: (3) / (1)

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace