Odkazy

Server o hudbě a zpracování zvuku Server o DJ technice a DJingu S muzikanty pro muzikanty Zvukařina
Prodám BOSS GT PRO

Druh inzerátu: Nabízím

Prodám BOSS GT PRO

21. 05. 2017 14:46  |  Hodnocení inzerátu: kladné hodnocení inzeratu (0)  |  Komentářů: 0

Rozšířená profesionální sekce vstupů a výstupů, výstupy XLR, tři sety efekt loop, mnoho Control připojení Dual COSM zesilovací jednotka, která umožňuje skutečné dvoukanálové užívání. Kanály zesilovače jsou střídatelné, můžou znít nad sebou nebo je můžeme rozdělit panoramaticky v reálném čase, Dynamic mode umožňuje střídání dvou kanálů dynamikou hry na struny 200 továrních a 200 uživatelských nastavení, 44 efektových kategorií, 15 současně použitelných efektových bloků. Uživatelem konfigurovatelný efektový řetězec, možnost zapojení efektů v libovolném pořadí. Solo Switch v COSM zesilovací sekci pro okamžité přepnutí sólového zvuku.
Amp Control připojení pro střídání kanálu externího zesilovače
24-bitové převodníky a koaxiální digitální výstup pro vysoce kvalitní nahrávání Dokonale použitelný pro PC/Mac-zákl. nahrávání a obsluhu Patch-ů přes jediné USB připojení. 100% stav, využíván pouze minimálně v domácím studiu, bez škrábanců.

ID inzerátu: 181664
Inzerent: MiNo  |  Hodnocení uživatele: kladné hodnoceni recenzenta (0) / záporné hodnoceni recenzenta (0)
Region: Severní Čechy
E-mail: m.novosad (zavináč) ktkadan.cz
Telefon: 724 315304
www: https://www.boss.info/us/products/gt-pro/
Cena: 6900 CZK

Komentáře

banner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace